Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM krepšininkai šio savaitgalio EYBL kovas baigia sukaupę po 2 pergales ir po 3 pralaimėjimus

2016 11 20 SKM.lt

Nuotr. autorius: Evaldas Jankauskas

Šį savaitgalį dvi SKM komandos varžosi Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžybose. Antrajame U-17 amžiaus grupės divizione Minske (Baltarusija) kovoja SKM-KPMG ekipa, o U-16 amžiaus grupės antrajame divizione Rygoje (Latvija) rungtyniauja SKM-FrosTec.

Vakar ir užvakar vaikinai iškovojo po dvi pergales ir patyrė po du pralaimėjimus. Šiandien, deja, abiejuose mačuose vilniečiai suklupo.  

 

SKM-KPMG vs BC Samara

SKM-KPMG šešiolikmečiams nepavyko įveikti bendraamžių iš Rusijos. Iš paskutiniųjų kovoję mūsiškiai varžovus privertė prakaituoti, tačiau rungtynes baigė turėdami dviejų taškų deficitą (49:51). Tik vieną pralaimėjimą šį savaitgalį patyrusių samariečių startinis penketas surinko beveik visus - 49 - komandos taškus. Nuo atsarginių suolelio pakilę krepšininkai pridėjo tik 2. Karolio Čyžiaus treniruojamoje ekipoje rezultatyviai žaidė tiek startinio penketo, tiek atsarginių suolelio žaidėjai. Jie pelnė atitinkamai 25 ir 24 taškus.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose sužaidė Jonas Labutis (14 tšk.) ir Mantvydas Dabulis (11 tšk.)

Rusų gretose po 13 taškų pelnė net trys žaidėjai - Vadim Modzelevski, Danila Chikarev ir Artem Fedorov. Pastarasis pelnė dvigubą dublį ir atkovojo 10 kamuolių. 

 

SKM-FrosTec vs. BC Tsmoki-Minsk

Rygoje rungtyniaujantys Roko Kasparavičiaus treniruojami krepšininkai nusileido antrai pagal pajėgumą turnyro komandai, rezultatu 43:72. 

Nors vakar rungtynes dėl negalavimo praleidęs komandos lyderis Gytis Zaremba ir žengė į aikštę, vilniečiai varžovams pralaimėjo visus kėlinius. Vienu metu mūsiškiai išsiveržė į priekį 2 taškais, tačiau minskiečiai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas. 

Geriausiai SKM-FrosTec ekipos gretose sužaidė Matas Reklaitis. Jis pelnė 10 taškų. Augustinas Mikstas į varžovų krepšį suleido 9 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Gytis Zaremba, ant parketo praleidęs daugiausiai laiko iš visos komanos (23:40min.) pelnė 4 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Iš 17 Gyčio mestų dvitaškių, tikslą pasiekė tik 2. Galime tik įsivaizduoti kaip rungtynės būtų pakrypusios, jei ekipos lyderis būtų sveikas ir galėtų žaisti pilnu pajėgumu.

BC Tsmoki-Minsk komandoje gerai sužaidė 15 taškų pelnęs  Nikita Matsai. Dvigubą dublį surinko 12 taškų ir 14 atkovotų kamuolių į savo sąskaitą įsirašęs Mikita Hadun. Alex Tsynkevich prie pergalės pridėjo 12 taškų. 

 

Nors šis savaitgalis SKM krepšininkams nebuvo labai sėkmingas, namo keliaujame savo kraityje turėdami 4 pergales. Po 5 rungtynes šį savaitgalį sužaidę SKM-KPMG ir SKM-FrosTec grįžę į Lietuvą netrukus kibs į MKL kovas. 

Išsamesnę statistiką ir visus rezultatus galite rasti čia.

Naujienų sąrašas