SKM septyniolikmečiai EYBL ture iškovojo 3 pergales iš eilės (R. Kasparavičiaus komentaras)

2017 10 28 SKM

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) trenerio Roko Kasparavičiaus treniruojami septyniolikmečiai savaitgalį Rygoje (Latvija) rungėsi Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) ture.

STATISTIKA IR REZULTATAI

Nors penktadienį pirmąsias rungtynes vilniečiai 41:61 pralaimėjo Barsy (Kazachstanas) krepšinio mokyklai, vakariniame susitikime didžiausios Lietuvoje krepšinio mokyklos atstovai 79:42 nepaliko vilčių Parnu (Estija) komandai.

Šeštadienį SKM po dramatiškos kovos nugalėjo 38:37 „Chimki“ (Rusija) ekipą, o nuotaiką sau vilniečiai dar labiau pasikėlė kovoje su Dombrovos Gurničos (Lenkija) komanda, kurią įveikė 68:43.

„Visų rungtynių su „Chimki“ metu turėjome pranašumą, gerai žaidėme pirmoje susitikimo dalyje gynyboje, tačiau užpulti patiems sekėsi sunkiai.  Rungtynių pabaigoje visai sustojome ir varžovai paskutinę minutę pirmą kartą išsiveržė į priekį. Paskutinei atakai po minutės pertraukėlės turėjome 24 sekundes. Sutartas planas pavyko ir likus 9 sekundėms pelnėme 2 taškus. „Chimki“ ekipai per likusį laiką užpulti nepavyko. Labiau džiugina antrosios šeštadienio rungtynės, kuriose žaidėme prieš pajėgius lenkus, tačiau labai gerai sužaidėme pirmąjį kėlinį ir, galima sakyti, nokautavome juos. Praktiškai visas rungtynes žaidėme tvarkingai, užtikrintai ir solidžiai. Tai tikrai pakėlė nuotaiką mums visiems“, – šeštadienio vakarą SKM.lt svetainei kalbėjo R. Kasparavičius.

Pasirodymą EYBL ture SKM auklėtiniai užbaigė sekmadienio dvikova su dabartine Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) lydere Šiaulių ekipa. Jai buvo pralaimėta 41:65.

Galutinėje turo rikiuotėje tarp aštuonių ekipų lietuviai liko ketvirti.