Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vilniuje siaus EYBL uraganas

2019 11 21 Erikas Petrikas/SKM.LT
SKM auklėtinių laukia darbingas savaitgalis
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Šį savaitgalį net dvi U16 Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos stoja į Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) dvikovas, kurios šįkart vyks namų teritorijoje – Vilniuje (Mykolo Romerio universitete, Didlaukio g. 55). Komandų laukia po penkerias rungtynes, grėsmingi varžovai ir naudinga patirtis.

Atvykite palaikyti mūsų jaunųjų krepšininkų!

„SKM-I EMSI“ (treneris Algirdas Milonas)

„EMSI“ TVARKARAŠTIS

A. Milono krepšininkai į krepšinio aikštelę žengs pirmieji – jau devintą ryte susigrums su varžovais iš kaimyninės Estijos („TTU“). Kelias valandas pailsėję vilniečiai antrą kartą grumsis su Estais, tačiau šįkart su Talino „Audentes“. Trečiajame susitikime „EMSI“ kariauna susikaus su svečiais iš Rusijos, Vilniaus „Ryto“ pamokytų Krasnodaro „Lokomotiv-Kubanj“ akademijos auklėtiniais. Ketvirtajame mače lauks broliška dvikova su Rygos krepšininkais, o turą vainikuos dvikova su sportininkais iš Čekijos.

„Stengsimės laimėti kiekvienas rungtynes, o kaip viskas susiklostys turnyro metu, pažiūrėsime. Mūsų komanda yra tame lygyje, kuriame ir turi būti. Mano, kaip trenerio tikslas – kiek galima daugiau rotuoti žaidėjus, duoti pasireikšti daugiau tiems, kurie moksleivių krepšinio lygoje mažiau žaidžia. Šie du tikslai yra pagrindiniai.

Šis turas bus tikrai sunkus, kadangi jame bus dvi stiprios komandos iš Estijos, Rusijos komanda, prieš kurią pernai pralaimėjome dvikovą dėl bronzos. Iš Brno, Čekijos atvažiuos šalies čempionai, tad, manau, kad visos penkerios rungtynės laukia labai įdomios.

Šiame ture versimės be dviejų žaidėjų – nežais Gediminas Alisas ir Mindaugas Ralys, kuris yra traumuotas“, – apie pirmąjį EYBL turą pasakojo „SKM-I EMSI“ galva A. Milonas.

IMG 8201

„SKM-I EMSI“/Nuotr. aut. S. Čirba

„SKM-II Liūtai“ (treneris Rokas Kasparavičius)

„LIŪTŲ“ TVARKARAŠTIS

R. Kasparavičiaus auklėtinių laukia įdomus EYBL startas. Jau pirmajame mače bus susitinkama su svečiais iš Rusijos – „Lokomotiv-Kubanj“. Antrajame, trečiajame ir ketvirtajame mačuose bus susitinkama su kaimyninių valstybių komandomis – Estais ir Latviais. Paskutinėse turo rungtynėse „Liūtų“ lauks sportininkai iš Sakartvelo.

„Ture tikslas iškovoti kuo daugiau pergalių. Visi varžovai stiprūs, tačiau įveikiami, tad šį turą galimė baigti 5-0 arba 0-5 – nenuspėjamas turas. Komandos pasiruošimas geras, turėjome daug gerų pamokų savo MKL rungtynėse, taip pat džiugu, kad visi žaidėjai yra sveiki, tad bent poroje rungtynių gaus pasireikšti beveik visi“, – pasakojo R. Kasparavičius.

 IMG 8200

„SKM-II Liūtai“/Nuotr. aut. S. Čirba

Naujienų sąrašas