Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„7 Days MVP“ – kovo mėnesį į keturias pergales komandą vedęs T. Vaštakas

2020 04 10 Erikas Petrikas/SKM.lt

 

Kovo mėnesis krepšiniui buvo itin sunkus – sustabdytos pirmenybės, treniruotės namuose ir daugiau poilsio. Vis dėlto dauguma Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandų jau buvo spėjusios sužaisti kelerias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) rungtynes. Be to, visi vaikinai jau ilgą laiką sportuoja nuotoliniu būdų, tad renkant kovo mėnesio penketuką, buvo atsižvelgta ir į treniravimąsi nuotoliniu būdu.

Kovo mėnesio „7 Days MVP“ tapo Antano Gliožerio treniruojamos „SKM-III“ ekipos auklėtinis Tauras Vaštakas, kuris „LIDL–MKL“ čempionate vedė savo komandą į keturias pergales iš eilės.

Pirmajame mače T. Vaštakas ir co. 117:44 nukovė Molėtų sporto centro krepšininkus. Antrajame susitikime „SKM-III“ susitiko su „VKM-II“ kariauna, kurią irgi pavyko nugalėti (62:43). Prieš paskutiniame mače SKM vyrukų laukė akistata su „VKM-III“ ekipa. Finalinė šių rungtynių sirena skelbė, jog 68:41 A. Gliožerio treniruojami jaunuoliai švenčia dar vieną pergalę. Paskutinės kovo mėnesio rungtynės buvo atkrintamųjų varžybų pradžia. „SKM-III“ komandos pirmieji varžovai antrajame varžybų etape buvo Panevėžio SC sportininkai. Be to, šias rungtynes buvo galima stebėti tiesiogiai SKM „Facebook“ puslapyje. Nuo pat pirmųjų minučių į priekį pabėgę T. Vaštako vedami „SKM-III“ krepšininkai 87:69 šventė kol kas paskutinę šio sezono pergalę.

„Tauras taip pat pateko į vasario mėnesio penketuką. Kaip ir minėjau, jis taps B div. mėnesio MVP, nes komandai paaukoja visą save. Be to, Tauras puikiai dirba nuotolinių treniruočių metu. Prisijungęs sezono pradžioje ir antroje jo dalyje vis daugiau laiko praleidžiantis su mumis, o tai puikiai matosi tiek asmeniniuose, tiek komandos rezultatuose. Skaito ne tik puikiai varžovų, bet ir komandos draugų žaidimą. Jei kažkas nueina į pagalbą, gynyboje padaro klaidų, tai Tauras pirmas žmogus, kuris užlopys gynybines spragas, kurios dažniausiai baigiasi perimtu kamuolių ir greita komandos ataka“, – pasakojo Tauro treneris A. Gliožeris.

Taurui, kaip ir visiems buvusiems prieš tai SKM naudingiausiems B diviziono žaidėjams, atiteks išskirtinis prizas – dėžė skaniųjų 7 Days kruasanų ir specialiai jam sukurta SportCup.lt statulėlė.

Kiti į simbolinį B divizioną patekę SKM krepšininkai bus taip pat apdovanoti SKM partnerių dovanomis. Antram geriausiam B diviziono vasario mėnesio penketuko žaidėjui Maksimui Kochetkovui („SKM-III“, U16, treneris Gediminas Bražionis) atitenka ne tik AUGA kokteilių rinkinys, bet ir šaunioji AUGA kuprinė.

Likę simbolinio penketo žaidėjai taip pat bus apdovanoti AUGA kokteilių rinkiniais. Šįkart sveikuoliški rinkiniai atitenka Žygimantui Kaurynas („SKM-III“, U14, treneris Deividas Zoruba), Eimantui Staniuliui („SKM-III“, U17, treneris Žilvinas Grušas) ir Dovydui Kubiliui („SKM-III“, U13, treneris A. Gliožeris).

MVP Tauras Website 2

Simbolinis „7 Days“ penketukas:

TAURAS VAŠTAKAS: U13, „SKM-III“, treneris A. Gliožeris.

EIMANTAS STANIULIS: U17, „SKM-III“ (1/1), trenerio Ž. Grušo komentaras: „Eimantas yra komandos dvasinis lyderis. Jis taip pat turi kovoto dvasią ir norą laimėti. Be to, jis turi daug lyderio savybių.“

ŽYGIMANTAS KAURYNAS: U14, „SKM-III“ (1/0), trenerio D. Zorubos komentaras: „Jis yra šio sezono naujausias papildymas. Jis prisijungė iš Tomo Purlio treniruojamos „SKM-I GEALAN“ ekipos, o dar prieš tai jis lankė pas mane. Buvo imlus vaikas, visuomet stengdavosi padaryti viską maksimaliai gerai.

Žygis yra tas žaidėjas, kuris viską įrodo ne kalbomis, o darbais. Be to, Žygis yra tikras pavyzdys visiems, kaip reikia dirbti, kaip reikia stengtis ir spausti patį save. Šiuo metu, kai vyksta karantinas, labai džiugu  matyti Žygimanto norą ir užsidegimą, kuomet jis pats daro visus pratimus, be jokių prašymų sportuoja papildomai, kiek įmanoma daugiau. Jei būna kažkokios individualios užduotys, ne treniruočių metu, nors, aišku, visa komanda bėga, tačiau pasižiūrėjus į Žygimanto skaičiukus, kuriuos jis nubėga, kuriuos jis padaro, jie daro nuostabą. Jei pasakau nubėgi keturiasdešimt minučių, tai jis visąlaik nubėga daugiau. Tuo labai džiaugiuosi.

Na, o žaidimo atveju, jis varžovus gali varyti į neviltį savo tolimais metimais, ką jau buvo pradėjęs daryti paskutiniu metu, tačiau tas nelemtas koronavirusas mus visus sustabdė nuo pamatymo geriausios Žygimanto versijos, kokia jis gali būti. Likusio sezono metu Žygimantui palinkėčiau išlaikyti užsispyrimą, norą, sveikatos, stiprybės, nepalūžti ir laukti geresnių laikų.“

MAKSIM KOCHETKOV: U16, „SKM-III“ (1/1), trenerio G. Bražionio komentaras: „Žaidėjas turi stiprų charakterį, jį reikia įstatyti į rėmus, kad galėtų 100 proc. susitelkti rungtynėms. Pirmą sezono dalį tą daryti ir mokėmės, o antroje sezono pusėje Maksimas pradėjo demonstruoti gerus rezultatus tiek jaunių, tiek ir vyrų krepšinyje. Tikėkimės, kad tobulėjimas nesustos ir kitą sezoną nereiks visko mokytis iš naujo.“

DOVYDAS KUBILIUS: U13, „SKM-III“ (4/0), trenerio A. Gliožerio komentaras: „Į komandą atėjo sezono pradžioje. Savo puikiu lankomumu, darbu ir pastangomis keliasi minučių kiekį rungtynių metu. Iš 14 to žaidėjo pagal svarbumo tapo top 8 svarbos žaidėjas. Komandoje neturime aukštų žaidėjų, bet pagal tvirtumą puikiai tvarkosi su varžovų aukštaūgiais. Dovydas puikiai dirba ir nuotolinių treniruočių metu. Negana to, Dovydas dar ir paragina komandos draugus greičiau jungtis į treniruotę.“

P.S Kovo mėnesio A diviziono simbolinio penketo ir naudingiausio žaidėjo SKM komisija nusprendė nerinkti ir palaukti galutinio MKL sprendimo dėl sezono pratęstimo.

Naujienų sąrašas