Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„7DAYS mėnesio MVP“ – agresyvusis SKM grizlis D. Pavliukoit

2018 11 08 SKM.LT

Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Naudingiausiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM mėnesio žaidėju Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) B divizione tapo Deividas Pavliukoit.

Su „SKM-IV Grizliais“ (4/0) spalį iškovojo keturias pergales iš tiek pat galimų ir įsitaisė pirmoje A grupės vietoje.

Antano Gliožerio treniruojama ekipa 79:43 nugalėjo „VKM-V“, 97:42 „SKM-V“, 67:42 „VKM-III“ ir 81:61 Molėtų kūno kultūros ir sporto centro auklėtinius.

„Deividas žaidžia ne tik U14, bet ir metais vyresnių U15 čempionate, kur mums taip pat padėjo iškovoti pergalę. Ketvirtajame kėlinyje jis puolime atkovojo 6 kamuolius, pelnė 7 taškus ir mes pasiekėme pergalę prieš „VKM-II“ (69:53), nors po trijų kėlinių turėjom tik 3 taškų persvarą. Kalant apskritai, D. Pavliukoit gynyboje atstovi už du, renkasi kamuolius tiek po savo, tiek po varžovų lenta“, – pelnius „7DAYS mėnesio MVP“ apdovanojimą Deividą sveikino treneris A. Gliožeris.

Jam, kaip ir visiems būsimiems MKL B diviziono naudingiausiems žaidėjams SKM gretose, atiteks išskirtinis prizas – visa dėžė skaniųjų 7DAYS kruasanų.

D. Pavliukoit taip pat dalyvaus SKM protmūšyje, kuriame mes iššūkį spalio mėnesio A diviziono MVP tapusiam Lukui Pivoriūnui.    

Simbolinis „7DAYS mėnesio penketukas“

DEIVIDAS PAVLIUKOIT: U14, „SKM-IV Grizliai“ (4/0), treneris – Antanas Gliožeris. (MVP)

JORIS JAUNELVIČIUS U13, „SKM-V #TRVLTM” (3/0), trenerio Tomo Urbelionio komentaras: „Spalį stipresnio pasipriešinimo nesutikome, todėl vertinti gan sunku, bet Joris visose rungtynėse žaidė stabiliai gerai, aikštelėje dažniausiai priimdavo teisingus spendimus ir nebuvo susikoncentravęs tik  į asmeninį rezultatyvumą.“

DANIELIUS BUKELIS: U14, „SKM III“ (3/0). Trenerio Donato Sabaliausko komentaras: „Tai – abejose aikštės pusėse komandai naudingas žaidėjas.“

RIDAS BARKOVSKIS: U15, „SKM-II Grizliai“ (2/1), trenerio Antano Gliožerio komentaras: „Taškų mašina. Rungtynėse su metais vyresniais varžovais iš „VKM-II“ pelnė 22 iš 69 komandos taškų.

KASPARAS SUPRANAVIČIUS: U17, „SKM-II Eurosportas“ (3/0), trenerio Donato Sabaliausko komentaras: „Kasparas sėkmingai dirba ir yra efektyvus komandos žaidime tiek puolime, tiek gynyboje.“

 

Naujienų sąrašas