Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„7Days MVP“ – darbštusis ir kovingasis M. Sinica

2019 12 10 Erikas Petrikas/SKM.LT
Lapkričio mėnesio penketukas
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Paskutinysis rudens mėnuo buvo ypač įdomus ir intriguojantis. Visos Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos B divizione įgauna pagreitį, ruošiasi tolimesnėms rungtynėms, gerina pozicijas turnyrinėje lentelėje. Atėjo laikas skelbti naudingiausiųjų žaidėjų penketuką, tarp kurių yra įvairaus amžiaus atstovų.

Lapkričio mėnesio „7Days MVP“ B divizione pripažintas kovingasis ir darbštusis „SKM-II“ krepšininkas Modestas Sinica, kuris žaidžia U18 čempionate.

 „SKM-II“ kartu su M. Sinica priešakyje iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų. Pirmajame mače lapkritį 100:78 buvo nukauti svečiai iš Alytaus. Antrajame mėnesio susitikime Roko Jankūno auklėtiniai vyko į Jonavą, kur po sunkios kovos 64:58 vilniečiams pavyko atsivežti pergalę namo. Paskutiniame mače „SKM-II“ krepšininkų laukė ypač stiprūs varžovai – KA „Snaiperis“. Po dar vienos sunkios kovos – vilniečiams pavyko apsaugoti savo namų tvirtovę (77:66).

„Modestas treniruotėse visada dirba visu 100 proc. Jis nežino ką reiškia skausmas – pasuka koją bei sako, jog nieko tokio, nors kiti nebesportuotų. Modesto stipriosios pusės – pirmas žingsnis, žaidimas vienas prieš vieną, atsidavimas, kovojimas. Šiemet jis pradėjo drąsiau mesti nuo 3 taškų linijos, kas yra didelis žingsnis į priekį. Šiame sezone Modestui palinkėčiau daugiau pasitikėjimo savimi, nes aš juo tikiu“, – pasakojo vyriausiasis „SKM-II“ treneris R. Jankūnas.

Modestui, kaip ir visiems būsimiems MKL B diviziono naudingiausiems žaidėjams SKM gretose, atiteks išskirtinis prizas – visa dėžė skaniųjų 7DAYS kruasanų ir specialiai jam sukurta SportCup.lt statulėlė.

Kiti į simbolinį penketą patekę SKM krepšininkai taip pat neliks be dovanų. AUGA kokteilių rinkiniai atitenka Rokui Garneliui, Arnui Šeršniovui, Aidonui Kilui ir Martynui Žilėnui.

MVP website 2

Simbolinis „7Days mėnesio penketukas“:

MODESTAS SINICA: U18, „SKM-II“, treneris R. Jankūnas.

ROKAS GARNELIS: U17, „SKM-III“ (2/1), trenerio Žilvino Grušo komentaras: „Rokas mūsų komandai įneša daug puolimo. Jis šiemet žengė žingsnį į priekį agresyvu puolime. Geriausia Roko savybė – jis yra vienas komandos lyderių. Jam palinkėčiau įdėti šiek tiek daugiau noro gintis.“

ARNAS ŠERŠNIOVAS: U15, „SKM-V“ (2/1), trenerio Antano Gliožerio komentaras: „Arnas yra puikiai dirbantis ir siekiantis savo tikslų žaidėjas. Tiek gynyboje neleidžia varžovams jaustis laisvai, tiek puolime realizuojantis savo didelį, kaip gynėjo fiziškumą. Arnas yra žaidėjas, galintis įmesti iš toli ir sudraskyti visus varžovų gynybinius planus. Jei taip ir toliau Arnas dirbs, vieną dieną galime jį išvysti ir pagrindinėje „Grizlių“ komandoje, kuri žaidžia A divizione.“

AIDONAS KILAS: U14, „SKM-III“ (2/0), trenerio Deivido Zorubos komentaras: „Aidonas juodu darbu, nepastebimai surenka savo taškelius. Nuo pernai metų labai stipriai sustiprėjo Aidono charakterio savybės – atsirado laisvumas. Šiemet Aidonas pradėjo jausti sistemą, ko aš iš jo noriu, ko reikalauju, ką stengiamės akcentuoti. Vos kažką pasakau – jis kuo puikiausiai padaro. Džiaugiuosi dar vienu jo geru dalyku – šiemet Aidonas pradėjo kur kas geriau gintis. Jis gali gerai gintis ir prieš didesnius, ir prieš mažesnius, ir prieš greitesnius žaidėjus – tapo kur kas universalesniu ir galinčiu žaisti per kelias pozicijas.“

MARTYNAS ŽILĖNAS: U13, „SKM-III“ (2/0), trenerio A. Gliožerio komentaras: „Su Martynu esame pažįstami nuo pirmos klasės. Tris sezonus kariavome, tada jis papuolė į antrą SKM rinktinę ir gynė jos garbę bei U12 iškovojo teisę žaisti A divizione.  Pastarieji metai buvo sunkūs. Komandoje buvo daug permainų, tad sugrįžimas pas mane galėjo būti sunkus. Naujai suburta komanda, nauji iššūkiai. Tokio amžiaus vaikams yra sunku turėti tiek pokyčių, bet ne Martynui. Nors charakteris dar vėjavaikiškas, nesusikaupimas kartais pristabdo jo tobulėjimą, bet šiame sezone jau spėjo įšauti 33 taškus į varžovų krepšį. Jis tampa komandos ramsčiu. Stabilumą turi gerą tiek renkant taškus, tiek kovojant dėl kamuolio. Lapkritį buvo vienerios rungtynės, kai krepšys buvo užsirišęs, bet tą dieną norime kuo greičiau išbraukti iš savo galvų, nes nesisekė visai komandai.“

Naujienų sąrašas