Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„7Days MVP“ – it ant mielių tobulėjantis D. Sabolevskis

2020 01 12 Erikas Petrikas/SKM.LT

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Nors jau 2020 metai, turime šiek tiek atsukti laikrodį ir grįžti į 2019 metų pabaigą. Sezonas jau artėja prie svarbiausio etapo – atkrintamųjų varžybų etapo. Visos komandos, visi žaidėjai stengiasi įtvirtinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje, o Sostinės krepšinio mokykla (SKM) skelbia gruodžio mėnesio B diviziono simbolinį penketuką.

Gruodžio mėnesio „7Days MVP“ B divizione pripažintas sparčiai tobulėjantis ir solidžius statistinius rodiklius demonstruojantis „SKM-III“ krepšininkas Domas Sabolevskis, kuris rungtyniauja U16 B divizione.

„SKM-III“ ekipa Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje („LIDL–MKL“) čempionate iškovojo dvi pergales iš trijų galimų. Pirmajame mače SKM vyrukai 75:65 įveikė „VKM-V“ ekipą, antrajame susitikime 79:45 nugalėjo „VKM-III“ sportininkus, o paskutinėse rungtynėse kiek netikėtai SKM kariaunai teko pripažinti „VKM-IV“ ekipos pranašumą (55:81).

Be to, „SKM-III“ sportininkai sužaidė dvejas rungtynes D2 „GEALAN–Sostinės krepšinio lygoje“ („GEALAN–SKL“), kur teko grumtis su kur kas vyresniais, daugiau patirties turinčiais vyrais. Rungtynėse su „Avion Express“ ekipa Domui pavyko pasirodyti ypač gerai. Nepabūgęs vyrų D. Sabolevskis surinko 12 taškų, sugriebė 9 kamuolius, pavogė 4 kamuolius ir sukaupė net 20 naudingumo balų, tačiau tokio SKM krepšininko benefiso pergalei nepakako (67:77).

„Šie metai Domui yra pirmi metai tiek moksleivių krepšinio, tiek Sostinės krepšinio lygose. Jis šiemet atvyko pas mus į komandą iš Lentvario. Jo progresas yra pakankamai didelis – Domas yra patobulėjęs tiek emociškai, tiek fiziškai, o ir jo žaidimo rodikliai yra geri. Jis yra vienas kandidatų pakilti į aukštesnį lygį – A divizioną“, – pasakojo „SKM-III“ vyriausiasis treneris Gediminas Bražionis.

Domui, kaip ir visiems būsimiems MKL B diviziono naudingiausiems žaidėjams SKM gretose, atiteks išskirtinis prizas – dėžė gardžiųjų 7DAYS kruasanų ir specialiai jam sukurta SportCup.lt statulėlė.

Kiti į simbolinį B divizioną patekę SKM krepšininkai bus taip pat apdovanoti SKM partnerių dovanomis. Antram geriausiam B diviziono gruodžio mėnesio penketuko žaidėjui Giedriui Šulgai („SKM-IV“, U13, treneris Rokas Kasparavičius) atitenka ne tik AUGA kokteilių rinkinys, bet ir šaunioji AUGA kuprinė.

Likę simbolinio penketuko žaidėjai neliks tuščiomis – AUGA kokteilių rinkiniai atitenka Augustui Kazėlai („SKM-IV“, U13, treneris Rokas Kasparavičius), Martynui Stefanovičiui („SKM-II“, U18, treneris Rokas Jankūnas) ir Matui Kučinskui („SKM-III“, U13, treneris Antanas Gliožeris).

MVP website 1 1

Simbolinis „7Days penketukas“:

DOMAS SABOLEVSKIS: U16, „SKM-III“, treneris G. Bražionis.

MARTYNAS STEFANOVIČIUS: U18, „SKM-II“, trenerio Roko Jankūno komentaras: „Martynas varžovus baudžia tolimais metimais – tiek treniruotėse, tiek rungtynių metu aikštelėje atiduoda visas savo jėgas.“

GIEDRIUS ŠULGA: U13, „SKM-IV“, trenerio Roko Kasparavičiaus komentaras: „Giedrius turi labai aukštą krepšinio supratimą ir yra tarsi treneris tiek aikštėje, tiek ant suolo. Taip pat turi labai taiklią ranką. Giedrius yra vienas pavyzdingiausių pagal treniruočių lankomumą iš kada nors mano turėtų auklėtinių.“

AUGUSTAS KAZĖLA: U13, „SKM-IV“, trenerio R. Kasparavičiaus komentaras: „Augustas yra labai darbštus ir tam atsidavęs. Nors kartais būna išsiblaškęs, tačiau ne vienam varžovui susuka galvą savo verpstėmis ir žaidžia labai rezultatyviai. Be to, Augustas labai gerai lanko treniruotes.

MATAS KUČINSKAS: U13, „SKM-III“, trenerio Antano Gliožerio komentaras: „Matas vidutiniškai rinko po 16 taškų per rungtynes ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas gruodžio mėnesį. Jis nebijo pramesti ir tai leidžia jam drąsiai atakuoti iš toli. Aišku, kartais būna klaidingų sprendimų, kurios Matas priima, bet jis tikrai buvo gruodžio mėnesio lyderis.“

Naujienų sąrašas