A divizione - SKM I „Electrolux“ pralaimėjimas 1 tašku

2017 02 25 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunučių (U15) čempionate apmaudų pralaimėjimą patyrė SKM I „Electrolux“ komanda.

Ji išvykoje vos 1 tašku 68:69 (14:14, 18:15, 23:25, 13:15) nusileido Kauno KM „Aisčiai“ ekipai.

Rungtynių metu pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų, antrajame kėlinyje svečiams pavyko susikrauti dviženklį pranašumą (25:14), bet varžovai netruko pavyti.

Likus pusei minutės rezultatas buvo lygus 67:67, tuomet prie baudų metimo linijos stojęs K.Keršanskas pataikė vieną metimą iš dviejų ir vėl išvedė svečius į priekį. E.Stulgis prametė dvitaškį, o varžovai nusiėmė kamuolį gynyboje. Vilniečiai buvo priversti prasižengti, o varžovas sumetė abi baudas ir išplėšė šeimininkams pergalę.

Vilniečiams po 13 taškų pelnė Ernestas Stulgis ir Edvin Volodkovič. Rokas Radzevičius pelnė 6 taškus, bet atkovojo net 13 kamuolių.

Varžovams 21 tašką pelnė Dominykas Stenionis.

Abi komandos padarė daugiau nei 20 klaidų, vilniečiai dvigubai prasčiau atakavo iš vidutinio nuotolio (37 proc. - 61 proc.).

Turnyro lentelėje SKM ekipa (9/9) užima septintąją vietą, varžovai (12/7) – treti.

Berniukų (U14) čempionate Algirdo Budėno SKM II „Mes rūšiuojam!“ ekipa savo aikštėje 62:80 (19:26, 21:19, 14:15, 8:20) nusileido Vilniaus Š.Marčiulionio KA I „TEKNOS“ ekipai.

Šeimininkams Modestas Česlevičius surinko 18 taškų, Edmundas Doviltis pridėjo 14. Tomas Patėjūnas pelnė 9 taškus.

Nugalėtojams Emilis Butkus surinko 34 taškus ir atkovojo 20 kamuolių.

Šeimininkai pralaimėjo kovą po krepšiu. Jie nusiėmė 37 atšokusius kamuolius, tuo tarpu varžovai – 53.

Turnyro lentelėje SKM antroji komanda (7/9) užima aštuntąją vietą, nė karto nepralaimėję varžovai – pirmi.

Jaunių (U17) čempionate SKM I „KPMG“ 57:86 (12:27, 20:22, 15:17, 10:20) savo aikštėje nusileido Panevėžio KKSC-R.Sargūno SG ekipai.

Vilniečiams Kajus Steponavičius pelnė 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Eimantas Drungilas surinko 10 taškų, Povilas Verbus pridėjo 8.

Varžovams 28 taškus pelnė Antanas Kareniauskas.

Vilniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (39-62), tačiau mažiau klydo (15-23).

Turnyro lentelėje SKM krepšininkai (2/16) užima dvyliktąją vietą, panevėžiečiai (5/13) – septinti.