Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Electrolux mėnesio MVP” – nuo pat darželio laikų SKM garbę ginantis L. Pivoriūnas

2018 11 05 Balys Šmigelskas/SKM.LT
„Electrolux mėnesio MVP” – L. Pivoriūnas
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Naudingiausiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) spalio mėnesio žaidėju tapo Lukas Pivoriūnas. „SKM-I Warranty Expert“ garbę Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) U16 čempionate ginantis vilnietis kartu su komanda spalį iškovojo visas keturias pergales. 

Į aikštę praėjusį mėnesį 3 kartus žengęs L. Pivoriūnas fiksavo itin solidžius rodiklius. Vidutiniškai 27 minutes ant parketo praleisdavęs puolėjas rinkdavo po 19 taškų, atkovodavo 8, perimdavo 4 kamuolius ir pasižymėjo 25 naudingumo balų vidurkiu. 

Spalį L. Pivoriūnas tritaškius metė net 56 proc. taiklumu (5/9), o dvitaškius smaigstė 59 proc. tikslumu (17/29). 

Jaučiuosi nuostabiai. Komandos žaidimas tikrai dar šlubuoja ir dar turime daug vietos tobulėjimui. Žinoma, atėjo daug naujokų ir jiems, ir mums reikia pajusti vieni kitus. Tai dar tik trečias mūsų kaip komandos mėnesis sportuojant ir tikrai nenuostabu kad dar nežaidžiam geriausiai kaip galim. Manau, kad šį sezoną mes turime daug šansų pasirodyti gerai, jeigu būsim komanda ir būsim vienas už visus, visi už vieną. Dėl maišytuvo – džiaugiuosi, nes kaip tik tokio norėjau (juokiasi)“, – savo emocijomis pasidalino L. Pivoriūnas.

 

Mindaugo Noreikos vadovaujama „SKM-I Warranty Expert“ spalį 91:64 nugalėjo Kauno „Perkūną“, 87:61 įveikė „SKM-II Mes rūšiuojam“, 94:72 susitvarkė su Kauno krepšinio mokykla „Žalgiris“ II komanda bei 94:68 šventė pergalę prieš „Tornado-I Sharp“ ekipą. 

„Electrolux mėnesio MVP” geriausiojo laurus nuskynęs L. Pivoriūnas nuo šiol džiaugsis ne tik tai žyminčiu diplomu, bet ir SKM partnerio „Electrolux“ įsteigtu prizu – specialiai sportininkams subalansuotu maisto smulkintuvu. Šį sezoną sveikuoliškais maisto smulkintuvais „Electrolux“ apdovanos visus naudingiausius SKM MKL A diviziono žaidėjus. 

Nuo pat darželio laikų SKM mokyklą lankančiam L. Pivoriūnui taip pat atiteko dar vienas unikalus prizas – treniruotė su profesionaliu klubu. 

Tokią dovaną geriausi SKM žaidėjai gauna jau trečiąjį sezoną iš eilės. Pernai sostinės atletai treniravosi su Vilniaus „Ryto“, Šiaulių „Šiaulių“, Kėdainių „Nevėžio“, Šakių „Vyčio“ ir Molėtų „Ežerūno“ klubais. 

Naudingiausi SKM krepšininkai renkami atsižvelgiant į statistiką, komandinius pasiekimus, trenerių ir mokyklos vadovų atsiliepimus. 

Įdomūs faktai apie L. Pivoriūną:

1. L. Pivoriūnas SKM lanko nuo pat darželio laikų.

2. Du kartus tapo MKL čempionu.

3. Praėjusią vasarą kartu su SKM treneriais 15-metis dirbo vasaros stovykloje, kur vaikus mokė krepšinio paslapčių ir kartu su jais pramogavo.

4. SKM MVP tampa pirmą kartą.

SIMBOLINIS ELECTROLUX SPALIO MĖNESIO PENKETAS

LUKAS PIVORIŪNAS (27 min., 19 tšk. (59 proc. dvit., 56 proc. trit.), 8 atk. kam., 4 per. kam., 25 naud. bal.). U15, „SKM-I Warranty Expert“ (4/0), treneris – Mindaugas Noreika. 

rsz lukas pivoriunas mvp

TITAS VAITEKŪNAS (24 min., 16 tšk., (62 proc. dvit.), 9 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 2 blok., 23 naud. bal.). U17, „SKM-I Electrolux” (4/0), treneris – Tomas Purlys. 

rsz vaitekunas

AURIMAS BOSAKAS (23 min., 21 tšk. (59 proc. dvit., 35 proc. trit.), 8 atk. kam., 3 per. kam., 22 naud. bal.). U13, „SKM-I GEALAN” (3/1), treneris – Tomas Purlys.  

rsz aurimas bosakas

NOJUS KULIEŠA (22 min., 18 tšk. (72 proc. dvit., 40 proc. trit.), 4 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam., 21 naud. bal.). U14, „SKM-I Drakonai” (3/0), treneris – Karolis Čyžius.  

rsz nojus kuliesa

GYTIS VALICKAS (25 min., 18 tšk. (59 proc. dvit., 37 proc. trit.), 4 atk. kam., 3 rez. perd., 2 per. kam., 19 naud. bal.). U15, „SKM-I Warranty Expert“ (4/0), treneris – Mindaugas Noreika. 

rsz gytis valickas iv

  

Naujienų sąrašas