Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Geriausias SKM mėnesio žaidėjas – du medalius iškovojęs G. Auruškevičius

2018 05 16 SKM.lt
Gytis Auruškevičius sulaukė solidaus įvertinimo
Nuotr. autorius: Balys Šmigelskas

Geriausiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) žaidėju tapo „EMSI Gorilų“ aukštaūgis Gytis Auruškevičius. Algirdo Milono treniruojamas žaidėjas balandžio pabaigoje padėjo savo komandai iškovoti Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) bronzos medalius U14 čempionate, o gegužės pradžioje G. Auruškevičius su „EMSI Gorilomis“ džiaugėsi Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) vicečempionų titulu.

Gytis buvo vienas geriausių žaidėjų balandžio mėnesį MKL čempionate ir geriausias EYBL superfinale. Jis – sparčiai tobulėjantis, nuoširdžiai dirbantis ir vaidinantis vis didesnį vaidmenį komandoje. Džiaugiuosi turėdamas tokį žaidėją komandoje“, – apie auklėtinį kalbėjo A. Milonas.

MKL finaliniame ketverte balandžio 21–22 d. 192 cm ūgio žaidėjas vidutiniškai rinko po 6 taškus, atkovodavo 9 kamuolius, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai ir fiksavo 14 naudingumo balų vidurkį).

Tuo metu finaliniame EYBL etape sostinės krepšininkas vidutiniškai per mačą rinkdavo 13 taškų, atkovodavo 9 kamuolius ir rinkdavo 18 naudingumo balų.

„Sezonas buvo nelengvas. Tiek aš, tiek komanda uoliai dirbome, siekėme aukštumų. Deja, šiais metais nepasisekė iškovoti aukso, bet būti antriems Europoje ir tretiems MKL yra visgi geras pasiekimas. Kitais metais pasistengsime pakartoti buvusią sėkmę ir dar kartą įrodyti, jog esame geriausi", – SKM.lt svetainei sakė G. Auruškevičius. 

14-liktąjį gimtadienį gegužės 19 d., šeštadienį, švęsiantis jaunasis atletas jau gali pasigirti dvejais MKL čempionų titulais – „EMSI Gorilos“ 2015–2016 m. triumfavo „Pirmajame iššūkyje“ (U12), o 2016–2017 m. aukso medaliais džiaugėsi U13 pirmenybėse.

Gytis U

 

G. Auruškevičiui, kaip ir kitiems SKM naudingiausiems žaidėjams, atiteks unikalus prizas – treniruotė su profesionaliu klubu.

Šį sezoną „EMSI Gorilų“ krepšininkas kartu su komanda atidarė čempionišką SKM EMSI stendą (Savanorių per. 225). Tiesa, nuotaikingame stendo atidaryme į krepšį mėtė ne jaunieji krepšininkai, o jų tėveliai. Tuomet taikliausieji buvo apdovanoti stilingais Lietuvos rinktinės „kaukoliniais marškinėliais“, o dabar SKM partneris, lietuviškas degalinių tinklas EMSI, krepšinio gerbėjams paruošė dar vieną konkursą: kiekvienas apsilankęs degalinėje, metęs 5 baudos metimus ir užpildęs anketą pretenduoja laimėti kelionę į Lietuvos rinktinės rungtynes Gdanske (Lenkijoje), kamuolių, marškinėlių ir automobilio vėliavėlių.

Daugiau informacijos:

  rsz krepsinio zaidimas

Naujienų sąrašas