Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Grizlių“ treneris A. Gliožeris pasidalijo sėkmės formule ir atskleidė santykį su NBA klubu

2017 12 05 SKM

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) B divizione 2017–2018 m. sezone Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) atstovauja 18 komandų.

Net 5 iš jų grumiasi U14 čempionate. Besibaigiant pirmajam ratui 3 iš 4 pirmųjų vietų A grupės turnyrinėje lentelėje užima SKM ekipos. Šioje grupėje grumiasi po 5 SKM ir Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) komandas.

Antano Gliožerio treniruojami Lazdynų „Grizliai“ (SKM IV, 7/1) čempionato starte surengė 6 pergalių iš eilės seriją ir besibaigiant pirmajam ratui žygiuoja antroje pozicijoje.

Algirdo Milono treniruojama SKM III (5/2) užima trečiąją, o Karolio Čyžiaus SKM V (7/2) – ketvirtąją vietą. Nedaug nuo lyderių atsilieka SKM VI (5/3, treneris Vytautas Zapalskis).

Tuo metu su vyresniais varžovais besigrūdinantys SKM VII (treneris Donatas Sabaliauskas, 0/8) krepšininkai ruošia dirvą ateities pergalėms.

„Grizliai“ pirmajame ture 55:52 palaužė Gintauto Reginos vadovaujamą VKM IV ekipą (2/6) ir 76:71 sugebėjo įveikti A. Milono muštruojamą SKM III komandą.

Vienintelį pralaimėjimą grizliai patyrė prieš VKM I (7/1, Raimundas Kairys). Šiai komandai SKM po dramatiškos kovos nusileido 57:59.

Koks gi yra šios komandos sėkmės receptas?

„Sėkmės receptas – komandoje esanti atmosfera. Turime slaptą ingredientą, kaip tą gerą atmosferą sukurti ir išlaikyti (šypsosi). Treniruočių metu nevaržau vaikų fantazijos. Tiesiog juos pastumiu reikiama linkme ir padedu jiems tobulėti pagal jų žaidimo stilių. Kai vaikai tobulėja, tada galima galvoti apie kažką rimčiau.  Esame viena milžiniška šeima ir žinote, nėra namų be dūmų, – komandos kasdienybe dalijosi treneris A. Gliožeris. – Nutinka visko – pasipešam, pasiginčijam. Jei sėdėsime vietoje ir mus tai tenkins, nebus dėl ko pyktis – plauksime pasroviui ir tiek. Kai stengiamasi siekti tobulesnio rytojaus, normalu, kad kažkur koks „saugiklis“ išmuša nuo perkrovos, kažkur neatlaikome įtampos ir aštriau padiskutuojame. Svarbiausia tai, kad besibaigiant pirmajam ratui, atlaikę visus sunkumus, esame gražioje antroje vietoje“, – džiaugėsi „Grizlių“ vadovas.

„GRIZLIŲ“  FOTOGALERIJA 

DAUGIAU APIE „GRIZLIUS“ 

TURNYRO LENTELĖ

 F6O8500

Pergalės, komandos vienybė ir pasiaukojimas reiškia, kad  šį sezoną grizliai nusitaikė į prizininkų pakylą? A. Gliožeris nelinkęs skrajoti padebesiais – antrajame rate laukia dar nuožmesnės kovos dėl vietos po saule.

„Antrasis ratas bus sunkus. Nors šiai dienai esame vieni iš grupės lyderių, bet favoritais vis tiek laikomos SKM III, SKM V, VKM I ir VKM IV komandos. Varžovai labiau patyrę ir norės susigrąžinti sau įprastas vietas turnyrinėje lentelėje. Visą sezoną žaisti tokiu tempu bus sunku. Pirmieji nuovargio ženklai pasimatė „Grizlių'05“ gretose, kuri žaidžia ir bendraamžių čempionate. Pastarosios U14 rungtynės galėjo susiklostyti ne visai taip, kaip norėjome. Žaidėme svečiuose prieš VKM II ir šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių turėjo solidžią septynių taškų persvarą (20:13). Gerai, kad komandos „veteranai“ išėjo į aikštę ir sutvarkė reikalus, leisdami pailsėti „jaunimui“, – situaciją apibendrino strategas.

Pokalbio pabaigoje paklaustas, ar komandos nariai palaiko NBA lygoje rungtyniaujančius vyresniuosius grizlius iš Memfio, SKM komandos vairininkas atsakė: „Man atrodo, kad „Grizzlies“ yra aistringi mūsų gerbėjai“.   

Į „Top 16" etapą pateks 4 stipriausios grupės komandos. 

Pirmąjį ratą grizliai užbaigs ketvirtadienio dvikova savo arenoje su VKM III (2/5, trenerė Ona Dindaitė-Mukienė) ekipa. Rungtynių pradžia Lazdynų vidurinėje mokykloje (Žėručio g. 4) 16:45 val.   

SEKITE SKM „GRIZLIUS" „FACEBOOK" TINKLE!

 11081224 1432079803755157 4669143403172240506 n

Naujienų sąrašas