Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Gruodžio beprotybės MVP – B. Linartas ir P. Kazlovas (simboliniai penketai, komentarai)

2018 01 02 SKM

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Gruodžio mėnesio naudingiausiais žaidėjais (MVP) Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) tapo Bartautas Linartas („Warranty Expert“, U15) ir Paulius Kazlovas (KPMG, U18)

B. Linarto atstovaujama ekipa Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) paskutinį 2017-ųjų mėnesį iškovojo 3 pergales iš tiek pat galimų. Paskutinioji iš jų buvo itin skambi – centriniame MKL mėnesio mače Mindaugo Noreikos treniruojami sostinės krepšininkai 83:70 palaužė iki tol pralaimėjimų nepatyrusią A. Sabonio KC „Beko“, o B. Linartas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Minėtame mače Bartautas pelnė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

Gruodį B. Linartas aikštėje vidutiniškai praleisdavo 32 min., per jas pelnydavo 16 taškų (58 proc. dvit.), atkovodavo 5 kam., atlikdavo 6 rez. perd., perimdavo 2 kam. ir fiksuodavo 19 naud. bal. vidurkį.

„Jaučiuosi gerai ir džiaugiuosi gavęs šį apdovanojimą. Tai – paskatinimas stengtis ir toliau tobulėti", – sakė SKM MVP. 

„Tai – stabilus žaidėjas, į naudingiausiųjų penketą patenkantis jau antrą kartą šį sezoną. Tai rodo, kad sportininkas sugeba išlaikyti savo žaidimo kreivę tame pačiame lygyje ir išvengia didelių bangavimų. Jis aikštėje daro daugelį dalykų, priima teisingus sprendimus ir statistikos rodikliai kalba už save. Už aikštės ribų šis vaikinas yra ramus, draugiškas ir visuomet pozityvus. Taip pat labai džiaugiuosi, kad į penketą pateko ir kitas „Warranty Expert“ komandos narys Kasparas Sideravičius. Jis gruodį demonstravo fantastišką taiklumą ir savo rankose tvirtai laikė komandos vadžias. Pas mus komandoje pavydo dėl individualių titulų nėra ir niekas galvos užvertęs nevaikšto. Tokie prizai malonūs ir reikalingi, bet svarbiausia – komandos sėkmė“, – SKM.lt svetainei kalbėjo  M. Noreika.

Simboliška, kad MVP titulą pelnęs B. Linartas kartu su savo broliu dvyniu Adomu jau sausio 9 d. švęs savo 15-uosius gimtadienius. 

Artimiausias rungtynes „Warranty Expert“ (10/1) žais šeštadienį išvykoje su Tornado KM „Glass Drive“ (3/8) ekipa.

Į simbolinį A diviziono penketą taip pat pateko net 30 naud. bal. pergalingame gruodžio 22 d. mače surinkęs Gytis Auruškevičius (EMSI, U14), Julius Vaitkus („Electrolux“, U16) ir Rokas Čepononis („Capital Liūtai“, U14).

Naudingiausio B diviziono žaidėjo P. Kazlovo atstovaujama KPMG ekipa (7/1) šventė 3 pergales iš tiek pat galimų ir Naujuosius sutiko būdama tarp grupės lyderių.

„Visų pirma, noriu padėkoti komandai, nes jie stipriai prisidėjo prie šito apdovanojimo, taip pat ačiū treneriui, kuris pasitiki manimi bei suteikia žaidybinio laiko. Tai tik dar labiau skatina nesustoti tobulėti", – sakė P. Kazlovas. 

„Paulius kelią skinasi dėka savo darbštumo. Jis žaidžia lengvojo ir sunkiojo krašto puolėjo pozicijose, gerai pataiko iš toli, todėl yra pavojingas įvairiuose aikštės taškuose. Kadangi dabar mano auklėtinis jau dvyliktokas, didelę laiko dalį tenka skirti ir mokslams. Galiu tik konstatuoti, kad disciplina jis nesiskundžia ir šioje srityje“, – kalbėjo KPMG strategas Karolis Čyžius.

Šio SKM trenerio vadovaujami aštuoniolikmečiai artimiausią mačą žais sausio 15 d. namuose prieš Alytaus bendraamžius (8/0).

Geriausi mėnesio žaidėjai renkami atsižvelgiant į asmeninę statistiką, komandinius rezultatus bei trenerių atsiliepimus.

B. Linartas ir P. Kazlovas už pademonstruotus rezultatus bus apdovanoti unikaliu prizu – treniruote su profesionaliu klubu.

Simbolinis MKL A diviziono penketas

BARTAUTAS LINARTAS (32 min., 16 tšk., (58 proc. dvit.), 5 atk. kam., 6 rez. perd., 2 per. kam. 19 naud. bal.). U15, „Warranty Expert” (3/0), treneris Mindaugas Noreika. 

KASPARAS SIDERAVIČIUS (30 min., 18 tšk. (79 proc. dvit., 66 proc. trit.), 5 atk. kam., 5 rez. perd.), 23 naud. bal.) U15, „Warranty Expert” (3/0), treneris Mindaugas Noreika.  

GYTIS AURUŠKEVIČIUS (21 min., 9 tšk. (67 proc. dvit.), 12 atk. kam., 2 rez. perd., 2 blok., 19 naud. bal.).  U14, EMSI (2/1), treneris Algirdas Milonas.

JULIUS VAITKUS (25 min., 18 tšk. (57 proc. dvit., 54 proc. trit.), 5 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 17 naud. bal.).  U16, „Electrolux“ (4/1), treneris Tomas Purlys.

ROKAS ČEPONONIS (27 min., 19 tšk. (57 proc. dvit.), 5 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 17 naud. bal.).  U14, „Capital Liūtai“ (3/0), treneris Rokas Kasparavičius.

2018 sausis MVP A div

Simbolinis MKL B diviziono penketas

PAULIUS KAZLOVAS (U18, KPMG (3/0), treneris Karolis Čyžius).

STEPONAS ŽILAKAUSKIS (U12, SKM II 4/0, treneris Tomas Purlys).

KASPARAS JAKUČIONIS (U12, SKM I 4/0, treneris Arvydas Menkevičius).

KAROLIS BUTKUS (U13, 3/0, treneris Tomas Purlys).

MARIUS VALEIKA (U16, 2/0, treneris Donatas Sabaliauskas).

2018 Sausis B divizionas

 

 

Naujienų sąrašas