Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Gruodžio mėnesio MVP – įspūdingus rodiklius fiksuojantis K. Jakučionis

2018 12 30 Balys Šmigelskas/SKM.LT
Kasparo Jakučionio tikslas – su „SKM-I Tigrų“ komanda patekti į MKL finalinį ketvertą
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris, SKM.LT

Naudingiausiu gruodžio mėnesio žaidėju Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) tapo Kasparas Jakučionis. „SKM-I Tigrų“ komandos garbę Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) U13 čempionate ginantis vilnietis pastaruoju metu demonstruoja itin retai sutinkamą efektyvumą.

Gruodį K. Jakučionis fiksavo 27 naudingumo balų vidurkį ir padėjo savo komandai įveikti principinius varžovus iš Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM). Pastarosiose rungtynėse Arvydo Menkevičiaus auklėtinis į VKM-I krepšį įmetė 31 tašką (13/16 dvit., 81 proc.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus.

Gruodžio pradžioje K. Jakučionį buvo pristabdęs peršalimas, dėl kurio jis buvo priverstas praleisti vienerias rungtynes. Visgi liga jaunojo krepšininko neišmušė iš ritmo – grįžęs į aikštę jis demonstravo dar efektyvesnį žaidimą nei lapkritį, kuomet fiksavo 25 naudingumo balų vidurkį.

Po pirmojo rato „SKM-I Tigrai“ su 8 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais 12 komandų čempionate žengia 3 vietoje.

„Visų pirma, sveikinu visą SKM kolektyvą su šventėmis. Linkiu, kad ateinantys metai būtų rezultatyvūs ir pergalingi. Esu labai laimingas ir dėkingas už šį, man pirmąjį tokį, įvertinimą. Tai mane tik dar labiau motyvuoja. Tiek savo žaidimu, tiek komandos pasiekimais pirmajame U13 čempionato rate nesu visiškai patenkintas. Turime neišnaudoto potencialo ir bendromis jėgomis galime pademonstruoti geresnį žaidimą ir pasiekti svarbių pergalių. Sau ir komandai labai linkiu susikaupti, aikštėje atiduoti visas jėgas ir antrajame rate nugalėti dar daugiau varžovų. Mūsų tikslas – žaisti finaliniame ketverte, o ten jau laimi stipriausi. Žinoma, sieksime aukščiausių vietų. Dar kartą sveikinu SKM bendruomenę su Naujaisiais metais ir linkiu siekti savo svajonių“, – 2019-ųjų išvakarėse kalbėjo K. Jakučionis.  

„Aš, kaip treneris, labiausiai vertinu Kasparo atsakomybę. Jis į viską žiūri labai rimtai ir kartais netgi norėčiau, kad jis žaistų  labiau atsipalaidavęs. Ta sėkmė nėra atsitiktinė. Jis savo sunkiu darbu per treniruotes jau seniai yra pelnęs komandos draugų ir mano pasitikėjimą. Manau, jis gali žaisti dar geriau. Aišku, vis gerinti statistinius rodiklius Kasparui bus sunki užduotis, nes visi treneriai ir žaidėjai žino, kad jis visoje lygoje pagal naudingumą šiuo metu yra trečias ir jam skiria papildomą dėmesį gynyboje. Kalbant apie „SKM-I Tigrų“ komandą, mūsų sausį laukia stiprūs varžovai, todėl reikės visų žaidėjų indėlio“, – kalbėjo SKM treneris A. Menkevičius.   

SKM mėnesio naudingiausiu žaidėju tapusiam K. Jakučioniui atiteks tai žymintis diplomas, „Electrolux“ maisto smulkintuvas ir treniruotė su profesionaliu klubu.

MKL A diviziono MVP tradiciškai savo jėgas išbandys ir „SKM-Protų“ mūšyje, kur susirungs su naudingiausiu B diviziono žaidėju.  

ĮDOMŪS FAKTAI APIE K. JAKUČIONĮ

Kasparas Jakucionis 1

K. Jakučionis SKM lanko nuo pat darželio laikų.

2016–2017 m. sezone Kasparas kartu su „SKM-Šarlotės Hornets“ ekipa „Jr. NBA Lietuva“ čempionate iškovojo vicečempionų titulą.

2018 m. Kasparas su „SKM-Tigrais“ pasitiko Balstogėje (Lenkijoje), kur iš tarptautinio turnyro „Nation Cup“ sugrįžo su čempionų taure.

2017–2018 m. Kasparas kartu su „SKM-I Tigrų“ komanda pateko į MKL „Pirmojo iššūkio“ (U12) finalinį ketvertą.

K. Jakučionis 2018 m. spalį su komandos draugais dalyvavo „Siemens“ arenoje vykusioje estafetėje. Europos taurės rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Frankfurto „Skyliners“ didžiosios pertraukos metu Kasparas su Gantu Križanausku ir Pauliumi Pilkausku smeigė po tritaškį ir savo taiklumu nustebino 4000 Vilniaus krepšinio sirgalių.   

Pagal naudingumo rodiklį K. Jakučionis MKL U13 čempionate po pirmojo rato yra trečias.  

Simbolinis gruodžio mėnesio SKM MKL A diviziono penketas

KASPARAS JAKUČIONIS: 26 min., 24 tšk. (74 proc. dvit.), 12 atk. kam., 3 rez. perd., 2 per. kam., 27 naud. bal.). U13, „SKM-I Tigrai“ (2/1), treneris – Arvydas Menkevičius.

LUKAS PIVORIŪNAS: 30 min., 18 tšk. (58 proc. dvit.), 9 atk. kam., 3 rez. perd., 4 per. kam., 20 naud. bal.). U16, „SKM-I Warranty Expert“ (2/1), treneris – Mindaugas Noreika.

GEDIMINAS ALISAS: 30 min., 13 tšk. (67 proc. dvit.), 10 atk. kam., 3 rez. perd., 19 naud. bal.). U16, „SKM-I Warranty Expert“ (2/1), treneris – Mindaugas Noreika.

DASTINAS MORKŪNAS: 28 min., 11 tšk. (33 proc. dvit.), 11 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam., 19 naud. bal.). U15, „SKM-II Liūtai“ (3/1), treneris – Rokas Kasparavičius.

ORESTAS KATILAUSKAS: 23 min, 22 tšk. (59 proc. dvit., 38 proc. trit.), 5 atk. kam., 2 per. kam., 14 naud. bal.). U14, „SKM-I Naresta-Riteriai“ (2/1), treneris – Vytautas Zapalskis. 

 

View this post on Instagram

2018-uosius palydime ir Naujuosius

Naujienų sąrašas