Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Į aikšteles sugrįžta ir patys jauniausi MKL krepšininkai

2021 04 13 mkl.lt
Į aikšteles sugrįžta ir patys jauniausi MKL krepšininkai
Nuotr. autorius: mkl.lt nuotr.

Kovo pabaigoje Lietuvos krepšinio federacijai (LKF) priskyrus U12 ir U13 čempionatus aukšto meistriškumo varžyboms, šiandien posėdžiavusi LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) Mokyklų taryba davė žalią šviesą šių amžiaus grupių čempionatų atnaujinimui.

Jaunieji krepšininkai į aikšteles turėtų išbėgti jau nuo kito savaitgalio, balandžio 18 dienos, o šios amžiaus grupių naujų žaidėjų registracija, Mokyklų tarybos sprendimu buvo pratęsta iki balandžio 16 dienos.

„Šiandien turėjome labai trumpą ir efektyvų susirinkimą. Prieš geras 3 savaites atnaujinome U14 – U19 amžiaus grupių čempionatus, šiandien galutinai sudėliojome akcentus ir dėl U12 – U13 mergaičių ir berniukų krepšinio varžybų atnaujinimo. Pagal planą pačius mažiausiuosius aikštelėje išvysime jau kitą savaitgalį. Galime pasidžiaugti, kad visas lygos restarto procesas vyksta labai sklandžiai. Didžiuliai nuopelnai priklauso krepšinio mokykloms, kurios atsakingai žiūri į savo komandų dalyvavimą varžybose, seka ir domisi savo žaidėjų/personalo sveikatą ir esant atvejams operatyviai reaguoja bei informuoja. Tikimės, kad tokią koncentraciją pavyks išlaikyti ir iki sezono pabaigos, liepos mėnesį“, – sakė LIDL – MKL direktorius Irmantas Birbalas.

Planuojama, jog reguliarusis sezonas turėtų finišuoti gegužės pabaigoje, o atkrintamosios varžybos ir finaliniai ketvertai vyks birželio mėnesį. Finalinės kovos, kaip visada bus tiesiogiai transliuojamos internetu, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos kanaluose.

U12 ir U13 čempionatuose kartu sudėjus varžosi net 9 SKM komandos.

Naujienų sąrašas