Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

IMRENA CUP 2019 turnyre – vienų pajėgiausių Lietuvos komandų apsišaudymas

2019 01 07 SKM.LT
SKM organizuotame turnyre dalyvavo pajėgios Klaipėdos ir Kauno komandos
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

IMRENA CUP 2019 turnyre – įnirtingos kovos ir Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandų triumfas. Penkios pajėgios 2007 m. kartos komandos praėjusį savaitgalį rinkosi Vilniuje, kur santykius aiškinosi Kauno krepšinio mokykla „Žalgiris“ (5 vieta), Kauno krepšinio mokykla „Perkūnas“ (4 vieta), Klaipėdos krepšinio mokykla (3 vieta) ir dvi SKM komandos – SKM „Raudona“ (2 vieta) ir „SKM Balta“ (1 vieta).

FOTOGALERIJA

„Labiausiai džiaugiuosi tuo, kad praktiškai visos turnyro rungtynės buvo įdomios. Savo amžiaus grupėje tai yra vienos geriausių komandų Lietuvoje. Visos komandos buvo apylygės, o toks ir buvo pagrindinis turnyro tikslas – pažaisti prieš stiprius varžovus. Ekipos gerai žino vieną kitą, viena kitą gerbia, todėl labai džiaugiamės, kad pavyko jas suburti į vieną  turnyrą. Tai, kad SKM komandoms pavyko užimti 1-2 vietas, lėmė daug aspektų, tačiau tai padaryti tikrai nebuvo lengva“, – kalbėjo IMRENA CUP 2019 organizatorius, SKM treneris Tomas Urbelionis.

Komandų naudingiausiais žaidėjais tapo: M. Bulanovas („Žalgiris“), M. Barzdaitis („Perkūnas“), M. Liotisas (Klaipėda), D. Buika (SKM Raudona), I. Razdaigora (SKM Balta). Turnyro naudingiausias žaidėjas – J. Milovanov (SKM Balta).

49664789 289456791770648 5909370632696496128 n

Turnyro metu SKM mamytės ir tėveliai svečius vaišino savo iškeptais pyragais, kava, rinko paramą komandos gyvavimui

„SKM-I #TRVLTM” sėkmingai žygiuoja ir Moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) „Pirmajame iššūkyje“ (U12), kur iškovojo 5 pergales iš tiek pat galimų. Džiaugtis galima ne tik šios SKM 12-mečių komandos pasiekimais. Štai SKM-II (6/0, treneris Algirdas Budėnas) ir SKM-III (5/0, treneris Gintautas Vileita) „Pirmajame iššūkyje“ taip pat kol kas žygiuoja be pralaimėjimų.

A. Budėno auklėtiniai artėjantį sekmadienį mes iššūkį I-ajai Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) komandai, o tą pačią dieną dėl grupės lyderio vardo susikaus „SKM-III“ ir „SKM-I #TRVLTM”.

Balandį 16 geriausių „Pirmojo iššūkio“ komandų Druskininkuose tradiciškai rungsis dėl galimybės kitą sezoną varžytis elitiniame U13 A divizione. Visgi T. Urbelionis kalbėdamas apie SKM komandų sėkmę šiame čempionate išlieka atsargus: „Kol kas labai sunku kažką pasakyti ir prognozuoti, nes pirmajame etape varžosi labai skirtingo meistriškumo komandos. Labai daug lems tai, su kokiais varžovais SKM komandos susitiks atkrintamųjų serijose iki 2 pergalių, kuriose ir bus dalijami kelialapiai į „Top 16“ etapą Druskininkuose. Patekus ten, jau galima kovoti ir dėl bilieto į A divizioną.“

Kol visos trys 2007 m. SKM komandos U12 čempionate žengia be pralaimėjimų, šiose pirmenybėse dalyvauja ir dar trys 2008 m. gimusių SKM krepšininkų ekipos. Su metais vyresniais varžovais besigrumiantys Roko Kasparavičiaus (3/3), Žilvino Grušo (2/4) ir Artūro Leščinsko (2/4) auklėtiniai lygoje nėra pastumdėliai ir jau šį sezoną įnirtingai kovoja dėl kelialapio į kitą etapą.

„Vien jau tai, kad komandos kovoja su metais vyresniais varžovais, neabejotinai duos naudos ir labai pasitarnaus kitame sezone, kai bus grumiamasi savo amžiaus čempionate“, – įsitikinęs T. Urbelionis.

U12 čempionato rezultatus, tvarkaraštį ir kitas naujienas SEKITE ČIA.

DPP 0199

Emocingasis N. Paulausko ir M. Kučinsko duetas

Naujienų sąrašas