Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Įspūdingą sezoną žaidžiantis L. Pivoriūnas – „Electrolux“ mėnesio MVP

2019 04 09 Erikas Petrikas/SKM.LT
L. Pivoriūno emocijos B diviziono finale
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Naudingiausiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) kovo mėnesio Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“), B divizione tapo universalusis žaidėjas – Lukas Pivoriūnas.

U17 čempionate kovo mėnesį „SKM-III Warranty Expert“ (treneris Mindaugas Noreika) krepšininkai šventė net 7 pergales iš tiek pat galimų, o svarbiausioji pergalė, kurią pavyko iškovoti – B diviziono finale įveikti principiniai varžovai „KM Žalgiris-I“.

Tapdamas kovo mėnesio B diviziono MVP, L. Pivoriūnas įvykdė neeilinį pasirodymą – antrąkart tapo mėnesio MVP. Pirmąjį kartą šis apdovanojimas jam atiteko A divizione. Lukas mano, jog šis MVP prizas yra ne vien jo nuopelnas: „Smagu būti išrinktam MVP, bet jei ne komandos draugai ir ne treneris to nebūtų. Esu dėkingas jiems.“ , – neužrietęs nosies kalbėjo „SKM-III Warranty Expert“ komandos kapitonas.

IMG 2590

Nuotr. autorius E. Žaldaris / Komandinę dvasią rodantys L. Pivoriūnas ir M. Šipkauskas

M. Noreikos treniruojami „SKM-III Warranty Expert“ krepšininkai žaisdami tarp metais vyresnių didžiąją sezono dalį rodė gerą žaidimą, o atėjus svarbiausioms kovoms SKM kariai įjungė atkrintamųjų rėžimą bei parodė, jog yra pajėgūs kovoti su visais: „Manau, kad sėkmingą pasirodymą U17 čempionate lėmė puikus atsidavimas, didžiulė energija, buvimas vieningais ir pasiaukojimas dėl komandos.“ – dėstė L. Pivoriūnas. Be to, finalo ketverto metu – L. Pivoriūnas pateko tarp 3 naudingiausiųjų šventės žaidėjų.

IMG 2591

Nuotr. autorius E. Žaldaris / L. Pivoriūnas, E. Valenta ir G. Pladis – naudingiausi finalo ketverto žaidėjai

Lukui šis sezonas statistiškai tiek U16 (15,5 tšk., 6,4 atk. kam., 2,9 per. kam., 2,7 rez. perd., 18,5 naud. bal.), tiek U17 (17,3 tšk., 7,8 atk. kam., 3,5 rez. perd., 18,3 naud. bal.) čempionatuose yra vienas geriausių per visą jauną Luko karjerą: „Manau, kad šį sezoną pradėjau žaisti kaip sakoma šaltesniu protu, nes praeitus sezonus dažnai „perkaisdavau“. Kuomet šį sezoną pavyko tai sutvarkyti – rodau geresnį savo žaidimą“, – apie tai, kas prisidėjo prie geresnio jo žaidimo kalbėjo L. Pivoriūnas.

IMG 2594

Nuotr. autorius E. Žaldaris / L. Pivoriūno reidas į kauniečių baudos aišktelę

U16 čempionate L. Pivoriūnas ir kariauna toliau tęsia kovą dėl čempionų titulo. Vis dėlto atėjus pavasariui – žaidėjai mėgsta atsipalaiduoti, o atsipalaidavimas gali pakeisti komandos mikroklimatą: „Aš į asmeninius rezultatus nelabai žiūriu, žaidžiu tik dėl komandos ir pergalės kiekvienose rungtynėse. Na, o mikroklimatas komandoje tikrai geras ir laikomės išvien bei vienas kita palaikome. Reikia ir toliau vienam kitą palaikyti, padrąsinti ir labai svarbu, kad atėjus į aikštele paliktumėme joje savo širdis ir visas jėgas. Nesvarbu sekasi tau ar nesiseka, žaidi ar nežaidi – turi stengtis dėl komandos!“ , – užsivedęs kalbėjo L. Pivoriūnas.

IMG 2587 1

Nuot. autorius E. Žaldaris / SKM krepšininkai laimėję U17 čempionato, B diviziono taurę

2019 metų vasara – tai laikas, kuomet 2003 m. gim. krepšininkai pirmąkart turės galimybę atstovauti savo amžiaus Lietuvos rinktinei Europos čempionate. L. Pivoriūnas turi realias galimybes praverti rinktinės duris, tačiau Lukas toli į ateitį dar nežiūri: „Apie tai negalvoju ir koncentruojuosi ties savo komanda ir jos pasiekimais. Jei pakvies – atvažiuosiu, nepakvies – vasarą dirbsiu dar sunkiau. Kad prasibrauti į rinktinės dvyliktuką reikia būti juodadarbiu ir būti geriausioje formoje tiek fiziškai, tiek emociškai, o tai nėra taip ir lengva“ , – rėžė L. Pivoriūnas.

IMG 2589

Nuotr. autorius E. Žaldaris / Juodadarbis L. Pivoriūnas

Lukui, kaip ir visiems buvusiems bei būsimiems „LIDL–MKL“ B diviziono naudingiausiems krepšininkams SKM gretose, atiteks įspūdingas prizas – „Electrolux“ įsteigtas ir specialiai sportininkams pritaikytas maisto maišytuvas „Sport blender“. Be to, B diviziono MVP laukia „SKM Protų“ mūšis su naudingiausiuoju A diviziono žaidėju.

Naujienų sąrašas