Istorinis pasiekimas: „SKM-I Warranty Expert“ trečią kartą iš eilės tapo Lietuvos čempionais!

2022 05 30
Nuotr. autorius: MKL

„SKM-I Warranty Expert” pratęsė savo hegemoniją Moksleivių krepšinio lygoje (MKL). Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) trenerio Tomo Urbelionio vadovaujama komanda MKL U15 superfinale 80:65 (14:18, 23:19, 23:16, 20:12) įveikė Kauno KM Perkūno „Vytrita-I“ ekipą ir trečią kartą iš eilės iškovojo čempionų titulą.

FINALO VAIZDO ĮRAŠAS

PROTOKOLAS

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus, tačiau antroje mačo pusėje tiksliau sužaidę sostinės krepšininkai šventė pelnytą pergalę.

Auksinės vertės mače net 27 naudingumo balus surinko Erikas Sirgedas. Jis kartu su Ernu Pakamaniu pateko į simbolinį finalo ketverto penketą.

Pusfinalyje vilniečiai 68:61 (16:20, 15:20, 19:13, 18:8) įveikė V. Knašiaus KM „Litnaglis-I“ ekipą.

Viso finalo ketverto metu SKM ekipą palaikė gausi „Vilkų“ bendruomenė.

„Mūsų pagrindinis tikslas – savo metų čempionatas, todėl labai džiugu, kad pavyko laimėti. Didžiuojuosi savo vaikinais ir jų pademonstruotu charakteriu“, – kalbėjo trečią kartą į  MKL viršūnę komandą atvedęs T. Urbelionis.

„Komanda tikrai to nusipelnė, iki galo kovojome tiek pusfinalyje, tiek finale. Treneris daug ko reikalavo, dauguma su tuo susitvarkėme ir laimėjome. Savo komandai už šį sezoną duodu 10 balų iš 10 – tik patys geriausi įvertinimai“, – kalbėjo naudingiausias finalo žaidėjas E. Sirgedas.

284800220 10159926257882629 785512388850421881 n

Iš viso U15 čempionate T. Urbelionio auklėtiniai per 26 rungtynes iškovojo 25 pergales.

„SKM-I Warranty Expert” tapo pirmąja komanda SKM istorijoje, sugebėjusi 3 kartus iš eilės triumfuoti MKL A divizioną.

T. Urbelionio kariauna triumfavo U12, U14 ir U15 pirmenybėse. 2019–2020 m. prieš sustabdant, o vėliau ir nutraukiant U13 čempionatą dėl pandemijos, „SKM-I Warranty Expert” ekipa taip pat buvo pirmenybių lyderė,

Nors svarbiausias sezon titulas jau iškovotas, SKM komandai sezonas dar nėra baigtas. Artimiausiu metu jų laukia kovos dėl patekimo į kito sezono U17 A divizioną.

MKL U15 čempionais tapo: Jegor Milovanov, Ignas Razdaigora, Tauras Vaštakas, Lukas Šatas, Ernas Pakamanis, Lukas Nikolajevas, Adomas Pocius, Erikas Sirgedas, Joris Janulevičius, Edvinas Slabaševičius, Matas Deniušas, Karolis Eigminas.

Vyriausiasis ekipos treneris – Tomas Urbelionis. Trenerio asistentas – Tomas Purlys.