Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Komandą į bronzą atvedęs M. Mačijauskas: nuo šiol dirbsiu dar daugiau (krepšininko dienoraštis)

2018 04 10 Matas Mačijauskas,SKM.lt

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Eurosportas.lt“ komanda pasiekė savo tikslą. Donato Sabaliausko auklėtiniai Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL–MKL) U16 B diviziono čempionato mažajame finale 67:53 nugalėjo SKM „Warranty Expert“ (treneris Mindaugas Noreika) ir pasidabino bronzos medaliais.

FOTOGALERIJA

Į simbolinį naudingiausių žaidėjų penketą patekęs ir naudingiausiu SKM B diviziono mėnesio krepšininku tapęs Matas Mačijauskas po pergalės pasidalino savo mintimis su didžiausios Lietuvoje krepšinio mokyklos svetainės lankytojais.

„Visų pirma, man labai patiko, kad po rungtynių dėl bronzos mes ir „Warranty Expert“ krepšininkai visi kartu sudėjome rankas ir vieningai sušukome „Sostinė!”. Nesvarbu, kad tą dieną buvome varžovai. Juk mūsų tikslas toks pat – garsinti SKM vardą kaip tik galima geriau ir garsiau.

Kalbant apie patį finalinį ketvertą, komandą laiminga, kad iškovojo bronzą, bet aš manau, kad galėjome pasiimti ir auksą. Tik tam pritrūko jėgų. Man geriausiai susiklostė būtent pusfinalio rungtynės prieš Marijampolę (jas SKM pralaimėjo 57:62). Pradėjome gana blogai, nesipriešinom ir pirmąjį kėlinį pralaimėjome 8:19. Vėliau varžovams atsakėme didesne agresija. Vyko be galo gera kova. Laimėjome visus kitus 3 kėlinius, tačiau to neužteko.

rsz u9a4879 a

Prieš finalinį ketvertą su komanda užsidarėme skautingui skirtame kambaryje ir žiūrėjome Marijampolės rungtynių vaizdo įrašus. Treneris akcentavo, kad tai yra panašaus lygio komanda. Prieš bronzinį mačą treneris liepė stengtis iš visų jėgų, o po pergalės pasakė: „Šaunuoliai, sveikinu iškovojus pergalę.“ Sunku viską apibūdinti, bet treneris tikrai dėl mūsų džiaugėsi ir atrodė labai laimingas. Tai man įsiminė labiausiai.  

Kai pagalvoju, kaip viskas pasikeitė per šį sezoną... Dar spalį kaip krepšininkas jaučiausi gana silpnai ir apskirtai galvojau, ar verta tai tęsti. Tačiau vėliau treneris viską sustatė į savas vėžes ir noras žaisti atgijo. Su trenerio, tėvų ir draugų palaikymu pradėjau sparčiai tobulėti ir pasiekiau tai, ko norėjau. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad ketinu sustoti. Nuo šiol dirbsiu dar daugiau.

Treneris labai prisidėjo prie mano tobulėjimo ir jam esu be galo už tai dėkingas. Visgi komandos atmosferą visą sezoną geriausiai palaikė Arnas Kairys. Tai yra didžiausias „prikolistas“, kurį esu sutikęs. Dar kartą ačiū visiems už palaikymą ir iki kito susitikimo!”

 Matas Macijauskas

Naujienų sąrašas