Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Komplimentus SKM žaidėjams žarstęs „Vyčio" strategas: sostinėje auga talentingas jaunimas (video)

2018 04 05 Balys Šmigelskas, SKM.lt

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM

„Prašau, prašau!”, – po taiklaus Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) žaidėjo Roko Čepononio metimo greitoje atakoje riktelėjo Šakių „Vyčio“ komandos strategas Aurimas Jasilionis.

Ši frazė buvo skirta ne tik padrąsinti jauniausius treniruotės dalyvius. Nacionalinės krepšinio lygos („Mezon–NKL“) lyderių strategas priekabiu žvilgsniu žvelgė į gynyboje taškus praleidusį žaidėją ir tarsi visai komandai priminė – nesitaupykite, žaiskite iš visų jėgų visur ir visada. Nesvarbu, tai parodomoji treniruotė ar rungtynės dėl trofėjaus.    

TRENIRUOTĖS FOTOGALERIJA

Kuomet žaidžiantysis „Vyčio“ treneris Travisas Watsonas karaliavo Eurolygos arenų baudos aikštelėse, naudingiausi SKM mėnesio žaidėjai R. Čepononis ir Paulius Kazlovas krepšinyje dar tik žengė pirmuosius žingsnius.

Prabėgus beveik dešimtmečiui, svarbiausioms sezono kovoms besiruošianti trijulė  ant parketo susitiko kaip lygiaverčiai treniruotės partneriai.  

„Watsonas yra labai linksmas, skaldo daug „bajeriukų“, – po treniruotės su „Vyčiu" tarė SKM „Capital Liūtų“ atstovas R. Čepononis.

SKMxVytis ELVIS ZALDARIS FOTO 17

Vis tik artimiausiomis savaitėmis „bajeriukams“ krepšininkai laiko turės kiek mažiau. T. Watsonas su „Vyčiu“ kitą savaitgalį sieks triumfuoti NKL finaliniame ketverte, o R. Čepononis jau šeštadienį su „Capital Liūtais“ pradeda ketvirtfinalio seriją Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U14 čempionate.   

Įtempta dienotvarkė laukia ir P. Kazlovo. Jis su bendraamžių SKM I (U18) komanda ne tik ruošiasi atkrintamosioms Sostinės krepšinio lygos (SKL) kovoms, bet ir brandos egzaminų sesijai.

„Labiausiai džiaugiuosi gauta patirtimi ir galimybe pasitreniruoti su tokiais žaidėjais kaip T. Watsonas ir Brianas Wanamakeris. Žaidėjai patarė, padrąsino, pagyrė“, – kalbėjo P. Kazlovas.

Jaunuoliai įgyvendino visus mūsų užmojus, kuriuos buvome užsibrėžę šioje treniruotėje. Sostinėje auga gabus ir talentingas jaunimas. Viskas priklauso nuo jų pačių, kaip jie dirbs ir progresuos. Viskas yra jų rankose“, – teigė „Vyčio“ strategas A. Jasilionis.

Treneris daugelį metų dirbo moksleivių krepšinyje, todėl puikiai žino, ką jauniesiems krepšininkams reiškia galimybė pajusti profesionalaus krepšinio duonos skonį.

„Tokie projektai yra labai reikalingi. Jauniesiems krepšininkams mesti metimus, dalyvauti treniruotėje ir rengtis toje pačioje rūbinėje su profesionalais yra labai svarbu. Pamenu, nuo ko prasidėjo SKM veikla ir žinau, kokia ji yra dabar. Tai – didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje ir tai yra pagirtinas bei sveikintinas dalykas. Juolab, kad sostinėje tikrai yra daug talentingo jaunimo, su kuriuo reikia dirbti“, – užbaigė „Vyčio“ treneris.

SKM geriausiems mėnesio žaidėjams treniruotes su profesionaliais klubais dovanoja jau antrąjį sezoną iš eilės.

Daugiau treniruotės akimirkų ir komentarų – vaizdo reportaže.

Naujienų sąrašas