Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„LIDL–MKL“ Žvaigždžių dienoje – gausus SKM žaidėjų ir trenerių desantas

2019 01 24 SKM.LT ir MKL.LT
MKL Žvaigždžių dienoje dalyvaus 8 SKM krepšininkai ir 4 mokyklos treneriai
Nuotr. autorius: MKL.LT

Vasario 3 dieną į Jonavą rinksis geriausi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „LIDL–MKL“) krepšininkai. Čia vyks jau tradicine tapusi didžiausia sezono šventė – „Žvaigždžių diena“. Renginio metu ant Jonavos sporto arenos parketo išbėgs daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų, kurie susikaus tradiciniuose ir naujuose konkursuose bei išmėgins „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandų rungtynėse.

Po daugiau nei savaitę trukusio balsavimo „Facebook“ platformoje paaiškėjo, kad už šventės dalyvius buvo atiduota daugiau nei 62 000 balsų, o Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. trenerio Manto Šerniaus ranka lėmė, kurie krepšininkai atstovaus „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandoms.

Įvairiose rungtyse Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) atstovaus net 8 žaidėjai, o „Žvaigždžių dienos“ rungtynėse trenerių štabą sudarys 4 SKM treneriai. Vaikų „Žvaigždžių dienos“ rungtynėse SKM atstovaus du krepšininkai – Gruodžio mėnesio SKM MVP Kasparas Jakučionis (U13) bei 4000 sirgalių užnugarį balsavime  įgijęs Nojus Kulieša (U14). Beje, pagal surinktus balsus N. Kulieša šiuose rinkimuose buvo antras tarp visų amžiaus grupės krepšininkų ir krepšininkių. Abu šie žaidėjai atstovaus „Geltonųjų“ ekipai, kurios trenerių štabe dirbs SKM treneris Tomas Purlys. Priešingoje barikadų pusėje, „Mėlynųjų“ komandos trenerių štabo nariu darbuosis kitas SKM treneris Karolis Čyžius. Verta paminėti, jog N. Kulieša atstovauja  „SKM-I Drakonų“ komandai, kurios treneris yra būtent K. Čyžius, tad SKM strategas jau gali rengti planą, kaip stabdyti vieną geriausių savo komandos žaidėjų.  

Jaunučių rungtynėse SKM organizacijai atstovaus vienas mokyklos simbolių Lukas Pivoriūnas (U16), puikiai į kolektyvą įsiliejęs Dastinas Morkūnas (U15) bei pripažinti treneriai Algirdas Milonas bei Mindaugas Noreika. L. Pivoriūnas ir A. Milonas atstovaus „Geltonųjų“ komandai, o D. Morkūnas bei M. Noreika gins „Mėlynųjų“ garbę. Nuo pat darželio laikų SKM dalimi esanti L. Pivoriūnas yra M. Noreikos auklėtinis „SKM-I Wararnty Expert“ ekipoje.

„LIDL 1 už visus, visi už 1“ konkurse išvysime SKM komandą, kurią sudaro Ugnius Jasevičius (U14), Gytis Gervickas (U15) bei Dominykas Ramonas (U18). ZINZINO įgūdžių konkurse SKM garbę gins D. Ramonas, o SGS WATCHES Snaiperio konkurse SKM atstovaus Mindaugas Ralys (U15) bei G. Gervickas.

MKL ZD 2019 rinktines jaunuciai

LIDL 1 už visus, visi už vieną konkurso dalyviai

Zinzino įgūdžių konkurso dalyviai

SGS Watches Snaiperio konkurso dalyviai

Be to, šventėje ką veikti ras ne tik jos dalyviai, tačiau ir žiūrovai, kurie užsuks į Jonavos sporto areną. Renginio rėmėjai bus paruošę įvairių mini konkursų ir daugybę prizų, kuriuos laimėti galės visi norintys.

Elektroninio sporto mėgėjai savo jėgas galės išbandyti žaisdami XBOX konsole, patys mažiausi šventės dalyviai turės progą susipažinti su linksmosiomis LIDL daržovėmis, o visą renginį susprogdins ir visus jaunuosius krepšininkus ir krepšininkes ant kojų kels žinoma repo grupė, kurios pavadinimą organizatoriai paskelbs artimiausiu metu.

Beveik 4 valandas truksiantis renginys bus transliuojamas tiesiogiai MKL Facebook ir YouTube puslapiuose bei DELFI TV kanale.

Visas naujienas susijusias su „Žvaigždžių dienos“ renginiu galite sekti MKL.LT puslapyje, taip pat neužmirškite paspausti „Dalyvausiu“ oficialiame šventės Facebook renginyje.

„LIDL – MKL Žvaigždžių diena 2019“ vyks vasario 3 d. (sekmadienį) Jonavos sporto arenoje (Žeimių g. 17, Jonava) nuo 12:00 val.

 

 MKL ZD 2019 rinktines jauniai

View this post on Instagram

@moksleiviu_krepsinio_lyga Žvaigždžių

Naujienų sąrašas