- Pradžia
- Naujienos
- MKL naujienos
- MKL atkrintamosios: „SKM-LUMO-2” neprilygo Kupiškio komandai
MKL atkrintamosios: „SKM-LUMO-2” neprilygo Kupiškio komandai
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate – lemiamų kovų metas. Trečiadienį (04 11) startavusiose „Pirmojo iššūkio“ (2000 m. gimę vaikinai ir jaunesni) atkrintamosiose varžybose kovas pradėjo Karolio Čyžiaus treniruojami Sostinės krepšinio mokyklos 12-mečiai vaikinai.
Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse skaudžią nesėkmę patyrė „SKM-Lumo-2” komanda. Ji savo arenoje 42:71 (15:13, 7:18, 11:20, 9:20) nusileido Kupiškio sporto mokyklos (SM) krepšininkams.
Susitikimo pradžia žadėjo atkaklią kovą – mažojo įžaidėjo Roberto Sukacko ir Luko Zimanto vedama „Lumo“ ekipa atkaklų pirmą kėlinį laimėjo 15:13. Tačiau antrame ketvirtyje mūsiškių penketukas neprilygo varžovams. Kupiškio komanda išsiveržė į priekį 31:22.
Po pertraukos svečių persvara tik augo ir į už pusantro šimto kilometrų nuo Vilniaus esantį Kupiškį varžovai išsivežė 29 taškų pranašumą – 71:42.
„SKM-Lumo-2”: Lukas Zimantas 12, Tomas Džiugelis 7, Robertas Sukackas ir Tomas Grigorjevas po 6, Kipras Tilvytis 4, Dominykas Mačiulskas 3, Lukas Vinikas ir Mykolas Repšys po 2.
Kupiškio SM: T.Balčiūnas 19, D.Vilys 17, K.Blieka 14, M.Karvelis 11.
Atsakomasis mačas Kupiškyje vyks jau šį ketvirtadienį (04 12). Kad patektų į aštuntfinalį „SKM-Lumo-2” komanda privalo atsirevanšuoti varžovams 30 taškų skirtumu.
Reguliariajame sezone „SKM-Lumo-2“ su 7 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais E grupėje užėmė trečią vietą.
Kupiškio komanda žaidė D grupėje ir užėmė antrą vietą – per 16-a rungtynių iškovojo 13-a pergalių.
Iš pirmų lūpų:
Karolis ČYŽIUS, „SKM-Lumo-2” treneris:
„Kupiškio komanda mūsų nenustebino. Mes neapsigynėme, rezultatas neatspindi rungtynių eigos. Daug klydome ir leidome varžovams rinkti lengvus taškus. Kupiškyje eisime kovoti ir pabandysime iškovoti pergalę“.
Rūtenis PAULAUSKAS, SKM sporto direktorius:
„Kupiškio komanda man patiko - turi gerą „centrą“, daug žaidėjų, kurie gali žaisti vienas prieš vieną. Jie tikrai buvo verti pergalės. Tikiuosi, kad mūsų komanda padarys tinkamas išvadas ir Kupiškyje sužais geriau“.
„Pirmojo iššūkio“ šešioliktfinalio poros:
- Šiaulių „Saulė-Corny-I” – Klaipėdos V.Knašiaus KM III
- Šiaulių „Saulė-Corny-II” – Šilutės SM I
- V.Knašiaus KM III – Akmenės SC
- V.Knašiaus KM III – Kuršėnų SM
- Telšių SRC – A.Sabonio KC-„Liūtukas“
- Kretingos SM – Kauno KM-„Perkūnas“
- A.Sabonio KC-„Lazertechas“ – Plungės SM-„Žemaitukai“
- Jonavos KKSC – Mažeikių SM
- „SKM-Lumo-I“ – Kauno „Tornado KM-Viči“
- Vilniaus KM III – Kauno KM-„Aisčiai”
- Kauno KM-„Perkūnas“ – Vilniaus KM I
- KA „Snaiperis“ – Š.Marčiulionio KA II-„Ecoservice“
- Panevėžio KKSC-„TM Komanda“ – Varėnos „Bitės“
- Kupiškio SM – „SKM-Lumo-II”
- Š.Marčiulionio KA I-„PZU Lietuva“ – Biržų SM
- Alytaus SRC I – Anykščių KKSC
Kviečiame šį penktadienį 16 val. atvykti į Antakalnio vid. mok. (Antakalnio g. 29) palaikyti „SKM-Lumo-I“ komandos pirmose šešioliktfinalio rungtynėse su Kauno „Tornado KM-Viči“!