Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

MKL sezonas – oficialiai baigtas

2020 06 09 SKM.lt

Nuotr. autorius: Eitvydas Kinaitis

Kelis kartus savo sprendimą atidėjusi Moksleivių krepšinio lyga (MKL) pranešė, kad šis sezonas oficialiai baigtas. Medaliai išdalinti nebus, tačiau Sostinės krepšinio mokykla (SKM) apdovanos visas geriausias savo komandas, kurios iki sezono sustabdymo pergalingai žygiavo link titulo ir medalių. Prieš sustabdant sezoną, 4 iš 7 elitinių čempionatų pirmavo SKM komandos.

Norime ypatingai padėkoti visiems auklėtiniams, treneriams ir tėveliams, kurie prisidėjo prie geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos vardo išsaugojimo.

Vyriausiojo SKM trenerio Algirdo Milono komentaras:

„Aš sakyčiau, kad šis sprendimas šiai dienai yra logiškas. Dabar MKL čempionato pratęsimas būtų užsitęsęs pernelyg ilgai. Nemanau, kad būtų buvę galima sužaisti visas rungtynes iki birželio pabaigos, o po to prasideda įvairūs kiti renginiai, stovyklos ir moksleivių atostogos.

Labai gaila, kad MKL vilkino pratęsimo sprendimo priėmimą. Jeigu sprendimas būtų buvęs priimtas anksčiau (prieš birželio mėnesį – aut. past.), visas rungtynes būtų buvę galima sužaisti.

Mūsų mokykla buvo pasiruošusi tęsti čempionatus, kadangi mes buvome lyderiai net keturiuose čempionatuose. Aišku, labai gaila, jog mūsų komandos negalėjo eilinį kartą tapti čempionatų nugalėtojais. Šis sprendimas parodo, jog kitos mokyklos, kurios anksčiau dominavo, negali susitaikyti su mūsų dominavimu ir visokiais būdais stengiasi tai sustabdyti.

Iš kiekvieno blogo dalyko galima išspausti sau naudos. Mes galime sakyti, jog vaikinai bus dar labiau mobilizuoti, dar labiau norės parodyti, ką jie yra pasiekę, ko jie yra verti. Iš kitos pusės – sunku pasakyti, kokios komandos pas mus išliks, kadangi yra kuriami nauji SKM projektai ir kai kurie žaidėjai papildys aukštesnio lygio komandas. Jaunimo komandos — nuo U15 ir žemyn – yra pajėgios ir deramai atstovaus mūsų mokyklai. Manau, kad su kiekvienais metais mes būsime vis stipresni ir stipresni.“

U13 čempionate pirmoje vietoje rikiavosi „SKM-I Travel Team“ (18/0, treneris Tomas Urbelionis);

U14 čempionate pirmi buvo „SKM-I GEALAN“ (16/0, treneris Tomas Purlys) krepšininkai;

U14 čempionate trečioje vietoje prieš sezono nutraukimą buvo „SKM-II Nuklonas“ (12/5, treneris Arvydas Menkevičius);

U15 čempionate į čempionų taurę kėsinosi „SKM-I Drakonai“ (16/2, treneris Karolis Čyžius), kurie reguliariojo sezono lentelėje žengė pirmi;

U16 čempionate be pralaimėjimų šiame sezone žaidė „SKM-I EMSI Gorilos“ (17/0, treneris Algirdas Milonas) ekipa, kuri siekė iškovoti antrąjį MKL čempionų titulą iš eilės;

U17 čempionate antroje vietoje rikiavosi „SKM-I Warranty Expert“ (16/2, treneris Mindaugas Noreika);

Naujienų sąrašas