Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

MKL U17 finaliniame ketverte – dramatiškos kovos

2018 03 19 SKM.lt

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U17 B diviziono pirmenybių čempionai paaiškėjo sostinėje. Kovo 17–18 d. Mykolo Romerio universitete (MRU) vykusiame finaliniame ketverte triumfavo Tornado I „Sostena“ (Kaunas) ekipa.

FOTOGALERIJA

Finalinėse rungtynėse Andriaus Macijausko vadovaujami kauniečiai 93:72 nugalėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centro komandą (treneris Gintaras Dumbliauskas). Tornado atstovai kartu su šiuo titulu iškovojo tiesioginį kelialapį į prestižinį MKL jaunų (iki 18 metų) A divizioną.

Į jį dar galės patekti ir antrąją vietą užėmę alytiškiai, ir trečiąją vietą iškovojusi Sostinės krepšinio mokyklos „Electrolux“ ekipa (treneris Tomas Purlys). Minėtos komandos dėl šio teisės balandį kovos „perėjimo“ serijoje atitinkamai su Panevėžio ir Šilutės žaidėjais.

T. Purlio auklėtiniai bronzinės vertės mače po atkaklios kovos 76:74 palaužė kolegas iš SKM I ekipos (treneris Rokas Kasparavičius).

Verta pažymėti, kad abiejuose pusfinaliuose taip pat vyko ypač atkakli kova – Alytaus atstovai SKM I ekipą palaužė tik po pratęsimo (87:85), o „Sostena“ „Electrolux“ krepšininkus palaužė 78:76.

Į simbolinį naudingiausių žaidėjų penketą pateko: Gytis Mačionis (Tornado), Karolis Kandratavičius (Tornado), Arminas Šeštokas (Alytus), Hubertas Pivorius (SKM) ir Antanas Jokubauskas (SKM).

Medalius prizininkams įteikė SKM sporto vadovas Algirdas Milonas ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) varžybų koordinatorė Giedrė Stankevičienė.

Finalinio ketverto metu žiūrovus džiugino „ReDFoxes“ ir „G-Stars“ šokėjos, prieš finalines rungtynes Lietuvos himną atliko Vilniaus Balio Dvariono muzikos mokyklos solistas Antanas Simonas Garuolis.  

Naujienų sąrašas