MKL žengia į šventinę pertrauką: kokios SKM komandos Naujuosius pasitiks džiugiausiai?

2021 12 20
E. Matulevič tapo geriausiu SKM savaitės krepšininku
Nuotr. autorius: SKM.lt

Moksleivių krepšinio lyga (MKL) iškeliauja į kalėdinę pertrauką. Praėjusį savaitgalį sužaisti mačai daugeliui komandų tapo paskutiniais kalendoriniais 2021 m.

Tiesa, antradienį ir trečiadienį savo rungtynes U14 A divizione atitinkamai sužais „SKM-II Ereliai“ ir „SKM-I Me2U“, tačiau didžioji dauguma Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandų jau gyvena šventinėmis nuotaikomis.

Plačiau apie praėjusios savaitės kovas ir geriausius žaidėjus – tradicinėje MKL A diviziono apžvalgoje.

Sužvėrėję „SKM-II Liūtai“ ir N. Krulikausko pasaka

Įspūdingą pasirodymą U18 čempionate tęsia „SKM-II Liūtai“ (5/5). Roko Kasparavičiaus treniruojami vaikinai sekmadienį 83:59 (24:21, 19:15, 21:11, 19:12) įveikė Šiaulių KA „Saulė“ I-ŠSG (3/7) ir iškovojo 3 pergalę iš eilės.

PROTOKOLAS

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi antroje mačo pusėje. Būtent trečiajame kėlinyje Nojus Krulikauskas pradėjo varpyti varžovų tinklelį tolimais šūviais ir iš viso per 3 ir 4 kėlinius pataikė net 6 tritaškius.

Tolimi šūviai gerokai prisidėjo prie varžovų iš Saulės miesto kapituliacijos. Ypač įsimintinas momentas nutiko ketvirtajame kėlinyje. Rokas Čepononis greitajame puolime galėjo nieko nekliudomas įmesti iš po krepšio, tačiau nutarė atiduoti kamuolį prie tritaškio linijos tądien liepsnojusiam N. Krulikauskui. R. Čepononio nuojauta neapgavo – komandos draugas jau netrukus pasiuntė dar vieną bombą į Šiaulių krepšį. Šis epizodas puikiai iliustruoja „Liūtų“ komandoje tvyrančią atmosferą ir tikėjimą vienas kitu.

Iš viso N. Krulikauskas per 34:12 min. pelnė 30 taškų (6/10 trit., 6/8 dvit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir atkovojo po 2 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino Rytis Neverdauskas – jis per 30:41 min. pelnė 20 taškų (6/7 dvit., 2/3 trit.), 2/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

10 susitikimų sužaidę „SKM-II Liūtai“ Naujuosius metus pasitiks ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmąjį ratą R. Kasparavičiaus auklėtiniai užbaigs jau sausį, kai susitiks su Kauno KM „Žalgiriu“ (1/7).

Pergalingai metus U18 čempionate užbaigė ir Arvydo Gronskio ir Algirdo Milono treniruojamos „SKM-I EMSI Gorilos“ (8/2). Vilniečiai namuose 93:84 (20:19, 25:19, 28:18, 20:28) įveikė Tornado KM-I (5/5) ir 12 komandų turnyrinėje lentelėje įsitaisė 2 vietoje.

PROTOKOLAS

Lemiamu rungtynių lūžiu tapo trečiasis kėlinys, o labiausiai prie pergalės prisidėjo Dastinas Morkūnas. Per 28:39 min. jis pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit.), 5/5 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė net 4 kamuolius ir surinko 25 efektyvumo balus.

Po šventinės pertraukos, sausio 9 d., „SKM-I EMSI Gorilos“ išvykoje susitiks su Šiaulių Saulė“ I-ŠSG krepšininkais.

SKM savaitės žaidėjas – universaliai varžovus terorizavęs E. Matulevič

Dar vieną įspūdingą asmeninį pasirodymą U17 čempionate surengė Ernestas Matulevič. Karolio Čyžiaus auklėtinis „SKM-I Vilniaus duonos“ (7/2) komandoje per mačą surinko net 41 naudingumo balą, o jo atstovaujama ekipa 98:78 (31:7, 22:20, 19:25, 26:26) nugalėjo Šiaulių Saulė“ I-ŠSG (6/4) ekipą.

PROTOKOLAS

Vilniečiai lemiamą smūgį namuose žaidusiems šiauliečiams sudavė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 31:7. E. Matulevič per 28:14 min. pelnė 28 taškus (7/9 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir, kaip jau minėta, mačą baigė su 41 efektyvumo balu.

Dovydas Buika prie pergalės prisidėjo 25, Paulius Rapolis – 22 naudingumo balais.

Geriausiu savaitės žaidėju tapusiam E. Matulevič atitenka elektroninės parduotuvės SKMShop.lt ir sveikuoliškų batonėlių Me2U dovanos. Kviečiame atvykti į SKM biurą (Kalvarijų 129) ir atsiimti savaitės MVP skirtus prizus. Tai reiktų padaryti per 2 savaites, kitu atveju dovanos grįš į prizinį fondą.

Sausio 7 d. K. Čyžiaus kariauna stos į mūšį su V. Knašiaus KM-I (7/3).

1 65

„SKM-I Warranty Expert“ – vienintelė dar nesuklupusi komanda

U15 čempionate pergalių seriją iki 10 pratęsę „SKM-I Warranty Expert“ (10/0). Tomo Urbelionio auklėtiniai šįkart 105:84 (26:21, 29:21, 27:16, 23:26) nugalėjo Kauno KM „Perkūnas-Vytrita“ (7/2).

PROTOKOLAS

SKM auklėtiniai užtikrintai laimėjo pirmuosius 3 kėlinius ir neleido suabejoti savo pranašumu. Į jubielijinę šio sezono pergalę titulą ginančius čempionus vedė Erikas Sirgedas. Jis per 26,01 min. pelnė 20 taškų. (3/6 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Adomas Pocius surinko 21, Ernas Pakamanis – 18 efektyvumo balų. Beje, Tauras Vaštakas šiame mače pataikė net 4 tritaškius iš 5.

Sausio 16 d. T. Urbelionio auklėtiniai susitiks su Utenos DSC (0/8).

9 pergalę iš 10 galimų U13 čempionate iškovojo „SKM-I Outpro.lt“ (9/1). Mindaugo Noreikos auklėtiniai svečiuose 98:58 (38:11, 21:5, 22:21, 17:21) užtikrintai nugalėjo Tornado KM I-„VS Sistemos“ (4/6).

PROTOKOLAS

Praėjusio sezono vicečempionai ir šio sezono lyderiai rungtynių nugalėtojo klausimą išsprendė pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 38:11.

Šiame mače naudingiausiai žaidė Rapolas Klišauskas. Metais už savo varžovus jaunesnis krepšininkas per 19:13 min. pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 2/4 trit., 1//2 baud. Met.), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

Prie pergalės 21 naudingumo balu prisidėjo Deividas Karmazinskij.

Kitas rungtynes „SKM-I Outpro.lt“ žais sausio 10 d., kuomet susitiks su titulą ginančią „VKM-I“ (8/1) ekipa.

Naudingiausius MKL A ir B diviziono gruodžio mėnesio žaidėjus paskelbsime sausį.

Daugiau įdomios ir naudingos informacijos visada rasite SKM FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.

Simbolinis SKM savaitės penketas

NOJUS KRULIKAUSKAS: „SKM-II Liūtai“ (1/0), 28 naudingumo balai, U18. Treneris Rokas Kasparavičius.

DASTINAS MORKŪNAS: „SKM-I EMSI Gorilos“ (1/0), 25 naudingumo balai, U18.Treneris Arvydas Gronskis.

ERNESTAS MATULEVIČ (MVP): „SKM-Vilniaus duonoa“ (1/0), 41 naudingumo balas, U17. Treneris Karolis Čyžius.

ERIKAS SIRGEDAS: „SKM-I Warranty Expert“ (1/0), 24 naudingumo balai, U15. Treneris Tomas Urbelionis.

RAPOLAS KLIŠAUSKAS: „SKM-I Outpro.lt“ (1/0), 22 naudingumo balai., U14. Treneris Mindaugas Noreika.