Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

MKL „Žvaigždžių dienoje“ – teigiamos SKM auklėtinių emocijos

2019 02 04 Erikas Petrikas/SKM.LT
Gytis Gervickas išmėgino jėgas SGS Watches snaiperio konkurse
Nuotr. autorius: MKL.LT

Vasario 3 d. Jonavoje praūžė „Žvaigždžių dienos“ šventė, kurioje tarp daugiau nei 300 jaunųjų sportininkų Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) atstovavo 9 auklėtiniai, o jiems ir kitiems talentingiausiems šalies krepšininkams vadovavo SKM treneriai Algirdas Milonas, Tomas Purlys, Mindaugas Noreika ir Karolis Čyžius.

FOTOALBUMAS

FOTOALBUMAS 2

ŠVENTĖS VAIZDO ĮRAŠAS

SGS WATCHES tritaškių konkurse SKM vardą gynė Gytis Gervickas (U15) bei Mindaugas Ralys (U15), tačiau abejiems vaikinams nepavyko patekti į kitą etapą. Gytis surinko 6 taškus, o Mindaugas 2.

„Buvo labai smagu dalyvauti, pajausti tą atmosferą. Tritaškių konkurse dalyvavau pirmą kartą. Man tai buvo didžiulis įvertinimas, kad iš visos Lietuvos berniukų buvau vienas iš 8 patekusių į konkursą. Iki geresnio pasirodymo pritrūko šiek tiek daugiau susikaupimo, o būdamas pačioje šventėje smagiai praleidau laiką“, – SKM.LT svetainei minėjo G. Gervickas.

rsz m noreika ir skm talentai

M. Noreika, D. Morkūnas, L. Pivoriūnas, G. Gervickas ir M. Ralys „Žvaigždžių dienoje“/Eriko Petriko nuotr.

ZINZINO įgūdžių rungtyje dalyvavo Dominykas Ramonas (U18), kuriam pritrūko kelių akimirkų iki to, jog būtų įveikęs pirmąjį etapą bei žengęs toliau šioje rungtyje.

Masiškiausioje LIDL „Bauduko“ rungtyje SKM garbę gynė Ugnius Jasevičius (U14) bei Justas Gediminas Kozyrevas (U14). Abu vaikinai garbingai kovojo šiame turnyre, tačiau jiems pritrūko vos kelių metimų, jog patektų į geriausiųjų aštuntuką ir kovotų dėl aukščiausiųjų vietų.

„LIDL“ visi už vieną, vienas už visus turnyre dalyvavo G. Gervickas, D. Ramonas bei U. Jasevičius.

Tuo metu Lukas Pivoriūnas (U16)Dastinas Morkūnas (U15), Nojus Kulieša (U14) bei Kasparas Jakučionis (U13) dalyvavo „Žvaigždžių rungtynėse“. Lukas bei Dastinas jaunučių amžiuje atitinkamai gynė „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ garbę, o vaikų amžiaus grupėje Nojus ir Kasparas atstovavo „Geltonųjų“ komandai.

„Man patiko pati „Žvaigždžių dienos“ eiga, visi konkursai, rungtynės ir koncertas. Labiausiai patiko „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ rungtynės – puikios rungtynės ir gera patirtis. Kadangi „Žvaigždžių dienoje“ esu ne pirmą kartą, įspūdį apie šį renginį jau anksčiau buvau susidaręs labai gerą, o šiais metais jis išliko toks pats. Atmosfera arenoje buvo nuostabi, ypač po kiekvieno atlikto dėjimo, taiklaus metimo ar laimėto konkurso” , – mintimis apie „Žvaigždžių dieną“ dalinosi D. Morkūnas.

Jonavos arenoje „Visų žvaigždžių“ rungtynėse pergalę 84:81 antrus metus iš eilės šventė „Mėlynųjų“ komanda.

Po šių rungtynių „Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo“ globojamai mergaitei Ievai buvo įsteigtas „Technoramos“ prizas – profesionalus fotoaparatas.

rsz 1l pivoriunas ir d morkunas

L. Pivoriūnas bei D. Morkūnas keičiasi marškinėliais/E. Petriko nuotr.

Naujienų sąrašas