Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Naudingiausias lapkritį – „SKM-I EMSI Gorilų“ naujokas J. Fominas (penketas)

2018 12 03 Erikas Petrikas/SKM.LT
A. Milonas žarstė komplimentus mėnesio žaidėjui J. Fominui
Nuotr. autorius: Renārs Buivids

Naudingiausiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) lapkričio mėnesio žaidėju tapo Jokūbas Fominas. Nuo šio sezono „SKM-I EMSI Gorilos“  ekipos garbę pradėjęs ginti  Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) U15 čempionate jaunasis talentas savo ekipai padėjo iškovoti visas 6 pergales iš tiek pat galimų.

Visose rungtynėse žaidęs J. Fominas per 22 žaidimo minutes  rinko po 13,5 taško, atlikdavo 4,8 rezultatyvius perdavimus, sugriebdavo po 4,3 atkovoto kamuolio ir pasižymėjo 16,5 naudingumo balų vidurkiu.

„Jokūbas šiemet atėjo į mūsų komandą iš „Liūtų“ komandos. Pernai buvo antrosios komandos lyderis, o atėjęs į pirmąją komandą jis labai gerai įsijungė į ją. Esu labai patenkintas jo darbu ir jis yra žaidėjas, kuris gali sukurti situacijas ne tik sau, bet ir kitiems komandos draugams. Čia yra labai gera žaidėjo vertybė, kurios mums trūko praėjusį sezoną ir dėl to mes jį pakvietėme prisijungti į pirmąją komandą.

Per treniruotes Jokūbas dirba nuoširdžiai ir atiduoda visas jėgas. Nors jam trūksta fizinio pajėgumo, tačiau aš manau, kad su laiku viskas susitvarkys ir jis bus dar naudingesnis mūsų komandai. Lyginant su praėjusiais metais jis yra patobulėjęs visose srityse, o kas yra gerai, jog jis tobulėja būdamas stipriausioje komandoje. Nėra taip, kad atėjo į pirmąją komandą atidavė savo lyderio poziciją, kurią turėjo antrojoje komandoje. Jis yra tikras lyderis ir jis mėgsta imtis iniciatyvos. Aukštesniame lygyje tos lyderio savybės dar labiau išryškėja ir, manau, jis eis tolyn ir šį sezoną jis dar neparodė visko, ką gali“,  – mintimis apie J. Fomino progresą ir lyderio savybes kalbėjo „SKM-I EMSI Gorilų“ treneris A.Milonas

A. Milono treniruojama „SKM-I EMSI Gorilos“ ekipa lapkritį 79:66 nugalėjo „SKM-II Liūtų“ ekipa, 114:70 įveikė Palangos SC-„Žemaitiją“, nurungė 92:69 Alytaus SCR krepšininkus, 94:68 laimėjo prieš V. Knašiaus KM Jumex ekipą ir išvykoje 80:66 nukovė Šiaulių „KA Saulė-I ASKA“ ekipą.

Sparčiai tobulėjančiam J. Fominui atiteko išskirtinis prizas – treniruotė su profesionaliu klubu.

Spalio mėnesio naudingiausias žaidėjas Lukas Pivoriūnas ir praėjusį sezoną šio prizo nespėję atsiimti SKM krepšininkai Julius Vaitkus, Hubertas Pivorius ir Gytis Auruškevičius turėjo galimybę sportuoti su pagrindine Vilniaus „Ryto“ ekipa.

SIMBOLINIS ELECTROLUX PENKETAS

JOKŪBAS FOMINAS (22 min., 13,5 tšk., 4,8 rez.perd., 4,3 atk.kam., 16,5 naud.bal.).  U15, „SKM-I EMSI Gorilos“ (6/0), treneris – Algirdas Milonas.

SKM Jokubas Fominas

KASPARAS JAKUČIONIS (24 min., 20,5 tšk., 14 atk.kam., 2 rez.perd., 25 naud.bal.). U13 „SKM-I Tigrai“ (4/0), treneris – Arvydas Menkevičius.

SKM Kasparas Jakucionis

DASTINAS MORKŪNAS (29 min., 16 tšk., 9 atk.kam., 3 rez.perd., 20 naud.bal.). U15 „SKM-II Liūtai“ (3/3), treneris – Rokas Kasparavičius.

SKM Dastinas Morkunas

AURIMAS MAŠČINSKAS (23 min., 9,5 tšk., 7 atk.kam., 15 naud.bal.). U15 „SKM-I EMSI Gorilos“ (6/0), treneris – Algirdas Milonas.

SKM Aurimas Mascinskas

MINDAUGAS RALYS (19min., 11 tšk., 3 atk.kam., 13 naud.bal.). U15 „SKM-I EMSI Gorilos“ (6/0), treneris – Algirdas Milonas.

SKM Mindaugas Ralys

Naujienų sąrašas