Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Naujausioje „SKM Protų“ laidoje – intensyvi MVP dvikova

2019 01 15 SKM.LT

Nuotr. autorius: SKM.LT

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) gruodžio mėnesio naudingiausiais žaidėjais tapę Kasparas Jakučionis (A divizionas) ir Edgaras Matveičenkovas (B divizionas) savo jėgas parodė ne tik krepšinio aikštėje, bet ir naujausioje „SKM Protų“ laidoje.

Naujus metus SKM pradėjo su džiugiomis naujienomis. Nuo šiol kiekvienas A diviziono MVP gaus net 100 eurų dovanų kuponą apsipirkimui sportinių prekių parduotuvėje Sportpoint. Pirmasis tokio tipo prizas atiteko K. Jakučioniui, kuris jau greitu metu vyks rinktis prizų, o reportažą išvysite SKM Facebook, Instagram bei YouTube paskyrose.

E. Matveičenkovas namo keliavo su Electrolux maisto smulkintuvu, kurio dėka galės pasidaryti pačius skaniausius sveikuoliškus kokteilius bei į kitas rungtynes grįžti su dar daugiau noro ir jėgų žaisti!

Be to, abu minėti jaunieji talentai susirungė protmūšyje, kurio kova buvo labai įdomi, kadangi Kasparas ir Edgaras nenorėjo pasiduoti ir kovojo dėl kiekvieno taško. Kuri komanda yra susijusi su kūnais, esančiais danguje? Koks yra Vilniaus „Ryto“ dublerių ekipos, žaidžiančios Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), pavadinimas?

Šie ir kiti įdomūs atsakymai video reportaže: 

Naujienų sąrašas