Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Nestle Pure Life“ treneris V. Zapalskis: vyrukai nuoširdžiai dirba, o tai veda link geresnių rezultatų

2017 11 27 SKM

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) III  „Nestle Pure Life“ (2/4) komanda turi aiškų tikslą – patekti į kitą Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U16 čempionato etapą.

B divizione besigrumiantys Vytauto Zapalskio auklėtiniai A grupėje tarp 8 komandų kol kas rikiuojasi penktoje vietoje ir siekia ketvirtosios, kuri garantuotų kelialapį į kitą etapą.

Šiuo metu 3–4 vietas užima Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) bei SKM II „Eurosportas.lt“ komandos, savo sąskaitoje turinčios po 3 pergales ir 2 pralaimėjimus.

FOTOGALERIJA

 „Mūsų grupė yra tikrai labai pajėgi. Konkuruoti su pirmosiomis lentelės komandomis – sudėtinga. Mes vis dar klijuojamės kaip nauja komanda, nes tarpsezoniu keli žaidėjai sustiprino antrąją pagal pajėgumą SKM ekipą. Žaidimas jau yra pagerėjęs, bet norisi greitesnio proceso. Vyrukai daug ir intensyviai sportuoja, nuoširdžiai dirba, o tai veda link geresnių rezultatų“, – po 6 sužaistų rungtynių reziumavo strategas.

„Nestle Pure Life“ šį sezoną 68:50 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM)  III komandą ir 98:32 nepaliko vilčių Varėnos „Bitėms“. Artimiausias rungtynes SKM ekipa žais gruodžio 6 d., trečiadienį, Statybininkų rengimo centre (Laisvės pr. 53). 15:40 val. prasidėsiančiose rungtynėse „Nestle Pure Life“ susitiks su VKM V-ąja komanda (1/4).

„Bus įdomi ir lygi kova. Tai yra I-oji VKM U15 pirmoji komanda, kuri turi gerą ir patyrusį trenerį Andrių Šležą“, – apie artimiausią dvikovą kalbėjo V. Zapalskis.

Specialistas taip pat išreiškė padėką naujiesiems komandos rėmėjams: „Esame labai dėkingi „Nestle Pure Life“ ne tik už vandenį, kuriuo atsigaiviname kiekvienose rungtynėse, bet finansinę injekciją. Ji padėjo mūsų komandai įsigyti naujas aprangas ir padengs dalį laukiančių turnyrų išlaidų“, – užbaigė SKM treneris.

DAUGIAU APIE KOMANDĄ

Pure life new logo new bottle1

 F6O5805

Naujienų sąrašas