Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Penktadienį sostinėje – centrinis MKL mėnesio mačas! (trenerių komentarai)

2017 12 12 SKM
„Warranty Expert" gynėjas Kasparas Sideravičius
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Sostinės krepšinio mokyklą (SKM) pasiekė džiugi žinia. Jau šį penktadienį Vilniuje vyksiančios U15 čempionato rungtynės tarp SKM „Warranty Expert“ (9/1) ir A. Sabonio KC „Vytauto“ (9/0) komandų paskelbtos centriniu Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) gruodžio maču.

Į Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) sporto centrą atvykę krepšinio mėgėjai išvys šiurpuliukus keliantį komandų pristatymą ir visame pasaulyje pripažintos šokių grupės „ReD Foxes“ atstovių pasirodymus.

Rungtynes tarp čempionato lyderių transliuos Delfi.tv, o po susitikimo žiūrovus operatyviai pasieks gražiausi mačo momentai, trenerių bei žaidėjų komentarai.

„Tai – principinių varžovų dvikova. Jau ne pirmus metus komandos yra tarp šio amžiaus grupės čempionato lyderių, todėl kova žada būti intriguojanti ir įdomi. Džiaugiuosi, kad SKM į šį renginį pažiūrėjo labai atsakingai ir žiūrovams parengė įdomią programą, taip sukurdami puikų reginį žiūrovams“, – kalbėjo MKL direktorius Martynas Račkauskas.

Titulą ginantys Mindaugo Noreikos treniruojami vilniečiai startavo 8 pergalėmis iš eilės, o kauniečiai yra vienintelė pirmenybių ekipa, kuri šį sezoną dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Ar SKM auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje bus pasirengę nutraukti šią varžovų seriją?

WARRANTY EXPERT KOMANDOS PROFILIS 

VYTAUTO KOMANDOS PROFILIS 

„Mes pasiruošę nutraukti visas serijas. Varžovus puikiai žinome ir gerbiame. Tikimės geros kovos ir naudingo rezultato mūsų komandai. Iš kiekvienos pergalės ar pralaimėjimo galima pasimokyti tiek man, tiek žaidėjams. Bet kol kas vieno pralaimėjimo ar atskirų rungtynių nesureikšminčiau. Viską suskaičiuoja pavasaris. Dirbame pagal įprastą planą ir treniruočių proceso netaikome prie konkrečių rungtynių“, – kalbėjo „Warranty Expert“ treneris M. Noreika.

Strategas pabrėžė, kad pagrindinė varžovų jėga – po krepšiu: „Kauniečiai turi gerą komplektaciją ir žaidėjus, kurie dalyvauja U15 talentų kartos projekte. Varžovai turi ūgio pranašumą, kuriuo mes pasigirti negalime. Nežinau, kiek per pastarąjį laiką paaugo, tarkime, Olegas Kojonetsas, bet jo ūgis dabar turėtų siekti apie 203–204 cm. Jeigu oponentai ir turi silpnų vietų, jų dabar tikrai neatskleisiu. Tegul į šį klausimą atsakys pačios rungtynės“, – intrigavo SKM treneris.

game day PREFINAL

Savo kozirių turi ir sostinės ekipa. Jos gretose net 7 krepšininkai renka dviženklį naudingumo balų skaičių, o Lukas Pivoriūnas pateko į simbolinį lapkričio mėnesio SKM žaidėjų penketą.

„Lukas – darbštus ir kovingas žaidėjas, daug duodantis naudos komandai puolime ir gynyboje. Tačiau norint pasiekti pergalę reikės ne tik jo. Tikrai reikės Gyčio Valicko, Bartauto Linarto, Kasparo Sideravičiaus ir visų kitų indėlio. Tai ypač reikalinga gynyboje – jeigu bent vienas joje užmigs, turėsime rimtų skylių. Paskutinius dvejus metus šių komandų rungtynės pasibaigia 2 taškų persvara. Tai rodo, kokios svarbos yra vadinamosios smulkios detalės. Labai norėčiau ir linkėčiau, kad penktadienį kova būtų taškas į tašką, nes tokiose rungtynėse grūdinasi krepšininkų meistriškumas ir charakteris. Tai treneriams parodo auklėtinių psichologinį tvirtumą kritinėse situacijose. Man tokios rungtynės visada labai patinka.

Džiaugiuosi, kad SKM ir A. Sabonio KC komandos pasižymi pagarba viena kitai ir geru emociniu santykiu. Žinoma, yra konkurencija, bet ji yra grįsta sportiškumu, o ne kažkokia priešprieša tarp Vilniaus ir Kauno. Tai yra ir bus dviejų sportiškai ugdomų komandų susitikimas“, – apie artėjančią akistatą kalbėjo SKM strategas.

F6O2948

Tuo metu A. Sabonio KC ekipos treneris Rolandas Rakutis antrino savo kolegai ir tvirtino, kad penktadienį arenoje ir prie kompiuterių ekranų susirinkę žiūrovai išvys ypač aršią kovą.

„Tarp šių komandų visada vyksta atkakli ir įdomi kova. Tikrai norime ir sieksime laimėti sostinėje bei pirmąjį ratą baigti be pralaimėjimų. SKM, žinoma, stengsis neleisti mums to padaryti, kas rungtynėms suteikia dar daugiau svorio. Tų devynių pergalių iš eilės nesureikšminame, viską lems pasirodymas atkrintamosiose, tačiau penktadienio dvikova bus puikus jėgų pasitikrinimas su aukšto lygio varžovu ir puikus atspindys, kokioje formoje esame šiai dienai. Stengsimės parodyti geriausią krepšinį, kokį tik galime“,  – kalbėjo „Vytauto“ treneris R. Rakutis.

„Esame turbūt aukščiausia U15 čempionato ekipa, turime talentingų žaidėjų, tuo bandysime pasinaudoti, bet SKM turi veržlių antrosios linijos žaidėjų. Laimės tas, kuris tarp šių grandžių atras balansą. Mūsų pagrindinė užduotis bus sustabdyti brolius Adomą ir Bartautą Linartus, K. Sideravičių. Sostinės komanda taip pat gerai sukomplektuota – L. Pivoriūnas, G. Valickas ir kiti. Tikrai norime laimėti kovą po krepšiais, žaisti greitai ir taikyti agresyvią gynybą. Taikysime didesnę rotaciją, nes su penkiais žaidėjais tokių rungtynių tikrai nelaimėsi. SKM taip pat turi „ilgą suoliuką“. Rungtynių nugalėtojas spręsis mačo pabaigoje“, – prognozavo A. Sabonio KC strategas.

Kviečiame į VGTU areną atvykti 15 min. anksčiau, užsiimti geriausias vietas ir mėgautis įspūdingu renginiu. 

25285910 10155146476892844 1696535283 o

MKL mėnesio rungtynių vieta: VGTU (Saulėtekio al. 28) sporto centras, Vilnius.

Laikas: gruodžio 15 d., penktadienis, 16:10 val.

SKM socialiniuose tinkluose

FACEBOOKINSTAGRAMYOUTUBETWITTER 

Naujienų sąrašas