Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pirmasis 2020-ųjų „7 Days MVP“ – M. Poška

2020 02 08 Erikas Petrikas/SKM.LT

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Pirmuoju 2020-ųjų metų „7 Days MVP“ B divizione tapo universalusis gynėjas Matas Poška, kuris U14 čempionate gina „SKM-III“ (treneris Deividas Zoruba) ekipos garbę.

Sausio mėnesį „SKM-III“ kariauna sužaidė dvejas rungtynes su kitomis Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ekipomis. Pirmajame susitikime 84:31 buvo nukauti „SKM-VI“ krepšininkai, o antrojoje dvikovoje 64:43 palaužti „SKM-IV“ vyrukai.

„Matas rungtynių metu atlieka ne vien tik taškų rinkimo funkciją. Aš visiems vaikinams sakiau, jog kol kas nesame kažkokie super talentai. Turime ieškoti komandos draugų, kurie būtų laisvesni, o Matui puikiai sekėsi priimti gerus sprendimus. Taip pat M. Poška gerai gynėsi gynyboje, periminėjo kamuolius. Be to, Matui sausį puikiai sekėsi kontroliuoti komandą ir atlikti savo rolės darbus, kuriuos aš jam buvau paskyręs“, – pasakojo „SKM-III“ vyriausioji galva Deividas Zoruba.

Matui, kaip ir kitiems būsimiems B diviziono naudingiausiems žaidėjams SKM gretose, atiteks išskirtinis prizas – dėžė skaniųjų 7DAYS kruasanų ir specialiai jam sukurta SportCup.lt statulėlė.

Kiti į simbolinį B divizioną patekę SKM krepšininkai bus taip pat apdovanoti SKM partnerių dovanomis. Antram geriausiam B diviziono gruodžio mėnesio penketuko žaidėjui Simui Švagždžiui („SKM-VI“, U13, treneris Artūras Leščinskas) atitenka ne tik AUGA kokteilių rinkinys, bet ir šaunioji AUGA kuprinė.

Likę simbolinio penketo žaidėjai taip pat bus apdovanoti AUGA kokteilių rinkiniais. Šįkart sveikuoliški rinkinukai atitenka Ignui Lukoševičiui („SKM-II“, U18, treneris Rokas Jankūnas), Nedui Gumbriui („SKM-IV“, U13, treneris Rokas Kasparavičius) ir Gyčiui Malinauskui („SKM-III“, U16, treneris Gediminas Bražionis).

MVP website 1

Simbolinis „7Days penketukas“:

MATAS POŠKA: U14, „SKM-III“, treneris D. Zoruba.

IGNAS LUKOŠEVIČIUS: U18, „SKM-II“, trenerio R. Jankūno komentaras: „Ignas yra ne tik kairiarankis, bet ir netradicinio kamuolio varymo virtuozas, keliantis varžovams galvos skausmą gynyboje. Ignas yra žaidėjas, kuris yra atsidavęs gynyboje. Palinkėčiau Ignui padirbėti daugiau su metimu ir siekti to, ko labiausiai nori – būti profesionaliu žaidėju.“

GYTIS MALINAUSKAS: U16, „SKM-III“, trenerio G. Bražionio komentaras: „Gytis gerai dirba tiek treniruočių, tiek rungtynių metu. Gauna vis svaresnį vaidmenį komandoje, su kuo ir sveikinu. Stengiasi įsiklausyti į pastabas, nekartoti padarytų klaidų. Tas progresas yra pakankamai svarus ir neblogas.“

NEDAS GUMBRYS: U13, „SKM-IV“, trenerio R. Kasparavičiaus komentaras: „Nedas yra puikus pavyzdys komandos draugams, kaip reikia dirbti treniruotėse, gerai suprasti trenerio patarimus, būti draugiškam su visais ir kaip galima būti lyderiu gynyboje.“

SIMAS ŠVAGŽDYS: U13, „SKM-VI“, trenerio A. Leščinsko komentaras: „Simas šiame sezone padarė didelę pažangą. Turi puikią kamuolio valdymo techniką. Komandos kapitonas iš didžiosios raidės.“

Naujienų sąrašas