Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pozityvumu trykštantis J. Vaitkus: „Grįžti į aikštę ir būti komandos kapitonu – labai malonu“

2018 10 08 Erikas Petrikas/SKM.LT
Į aikštelę grįžo vienas „SKM-I Electrolux“ lyderių Julius Vaitkus
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Šį savaitgalį prasidėjo ilgai lauktos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL-MKL“) kovos. Į aikštelę net po 8 mėnesių pertraukos žengė vienas iš Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Electrolux“ lyderių Julius Vaitkus. Pirmosiose rungtynėse prieš Vilniaus krepšinio mokyklą (VKM) 70:104 SKM krepšininkai patyrė nesėkmę, o J. Vaitkus pelnė 6 taškus bei atkovojo 7 kamuolius. Antrąsias rungtynes prieš Marijampolės ŽSM-„Fildingą“ SKM auklėtiniai laimėjo 109:59 ir J.Vaitkus pelnė 8 taškus, sugriebė 3 kamuolius, 3 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams bei 3 kartus „apvogė“ Marijampolės krepšininkus. Po antrųjų rungtynių J. Vaitkus sutiko pasidalinti mintimis su SKM.LT skaitytojais ir kalbėjo apie sugrįžimą į aikštelę, paskutiniąsias dvejas rungtynes bei apie prasidėjusio sezono tikslus.

U18 RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

U17 RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

– Kokios mintys vėl žengus į aikštelę?

– Jausmas truputį keistas, bet iš tikrųjų labai malonu, nes buvau labai pasiilgęs komandos, taip pat buvau pasiilgęs krepšinio – nuostabus jausmas.

– Kokie įspūdžiai apie vakarykštes ir šiandienines rungtynes?

– Tai buvo dvi labai skirtingos rungtynės, kadangi vakar žaidėme prieš žymiai stipresnę komandą. Tai buvo tarsi repeticija, o šiandien žaidėm prieš truputį silpnesnius varžovus, tad buvo lengviau įsivažiuoti ir pajusti rungtynių ritmą.

– Kaip vertini savo pasirodymą abiejose rungtynėse?

– Vakar gal šiek tiek perdegiau, labai daug norėjau įrodyti, bet šiandien reabilitavausi. Reikia galbūt daugiau pastangų įdėti, nes treneris labai daug reikalauja.

–  Esi komandos kapitonas, koks jausmas juo būti?

–  Iš tikrųjų, malonu. Kapitonų turėjome daug, kai aš buvau traumuotas, bet komandos branduolys yra labai stiprus, visi labai vienas kitą palaikome, tad iš tikrųjų labai malonu būti kapitonu.

– Jūsų komandoje yra senbuvių, bet yra ir naujokų. Kaip sekasi su jais sutarti?

– Labai gerai. Ypač su Matu Mačijausku, Dominyku Ramonu ir Matu Reklaičiu. Jie pritapo mūsų komandoje, praleidome gerai laiką kartu stovykloje. Tikrai malonu, kad jiems patinka būti mūsų komandoje.

– Šiemet žaisite net dviejose „LIDL-MKL“ A divizionuose. Kokie yra tavo asmeniniai tikslai?

– Negauti traumos (juokiasi), atlaikyti fizinį krūvį, įgauti dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Kuomet gavau traumą, buvau labai geros fizinės formos, norisi į ją grįžti ir būti dar geresniu. Aišku, norisi laimėti kuo daugiau rungtynių bei laimėti bent vieną A divizioną.

 

Naujienų sąrašas