Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Prestižiniame U13 A divizione – triukšmauti pasiruošę vilniečiai

2019 10 11 Erikas Petrikas/SKM.LT
Kovingieji vilniečiai yra pasiruošę sezono pradžiai
Nuotr. autorius: Banga Balnaitė

SKM.LT toliau tęsia straipsnių maratoną, skirtą pristatyti 12 elitinių Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandų, kurios varžysis 19-ajame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) sezone.

SKM TROFĖJŲ METRAŠTIS

U13 A divizione SKM garbę ir toliau gins dvi ekipos – praėjusių metų čempionai „SKM-I Travel team“ (treneris Tomas Urbelionis) ir „SKM-II“ (treneris Gintautas Vileita).

Pirmieji į „LIDL–MKL“ U13 kovas pasiners G. Vileitos auklėtiniai, kurie šeštadienį 13:00 Klaipėdos technologijų mokymų centre kovos su Klaipėdos KM ekipa.

„SKM-I Travel team“ ekipa „LIDL–MKL“ sezoną pradės sekmadienį. Jau pirmajame šio sezono mače T. Urbelionio auklėtinių lauks principinė miestų dvikova – susitkimas su Tornado KM-I ekipa. Ši akistata vyks spalio 13 d. 11:30 val. Sigmos sporto centre (Lukšio g. 2).

Galimų komandos lyderių prognozė ir kitos įžvalgos yra SKM.LT korespondento Eriko Petriko nuomonė.

U13 ČEMPIONATAS

„SKM-I Travel team“: ar pavyks apginti čempionų sostą?

IMG 6997

Ši komanda savo geromis emocijomis užkrečia ir sirgalius/Nuotr. aut. B. Balnaitė

Praėjusiame sezone T. Urbelionio auklėtiniai po dramatiškos finalo kovos į viršų kėlė U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionų taurę. Šiemet tai bus atlikti kur kas sunkiau, kadangi visos komandos norės nukarūnuoti SKM krepšininkus. „SKM-I Travel team“ buvo vienintelė komanda visame U12 čempionate, kuriai neteko pralaimėti visą praėjusį sezoną, tad tai uždeda it papildomą taikinį ant T. Urbelionio vaikinų nugaros. Ši komanda pasižymi labai dideliu komandiškumu – visi už vieną, vienas už visus. Varžovams bus ypač sunku sustabdyti SKM krepšininkus, kadangi keitimai yra lygiaverčiai ir žaidimas turėtų visada išlikti stabilus. Be to, T. Urbelionio kariauna už savo nugaros turi superinę palaikymo fanų bazę, tad pastarieji gali būti papildoma paspirtis ateinančiame sezone.

Prognozuojami „SKM-I Travel team“ lyderiai – Dovydas Buika ir Jegor Milovanov. Abu šie krepšininkai praėjusiame sezone žaidė ir metais vyresnių (2006 m. gim.) čempionate, kur nebuvo vien statistai. D. Buika buvo vienas iš pagrindinių „SKM-II GEALAN“ pergalių kalvių. Be to, D. Buikai praėjusiame sezone pavyko įvykdyti neeilinį pasiekimą – iškovoti du čempiono titulus (U12 ir U13 A div.). O J. Milanov žaidė „SKM-I Tigrų“ ekipoje, kur buvo vienas pagrindinių žaidėjų nuo suoliuko. J. Milovanov padėjo „tigrams“ nukeliauti į finalą ir jame iškovoti antrąją vietą. Abu šie žaidėjai yra pavojingi tiek arčiau, tiek toliau krepšio.

Palinkėjimas komandai: finalo ketvertas. 

IMG 6998

T. Urbelionio ir jo asistento Tomo Purlio džiaugsmas/Nuotr. aut. B. Balnaitė

T. Urbelionio komentaras: „Vaikinai po vasaros grįžo paaugę ir pasiilgę krepšinio. Jaučiasi, kad emociškai pailsėjo ir puikiai  darbuojasi treniruotėse. Šiemet pasiruošimas vyko kiek kitaip, neturėjome stovyklos, o su dalimi komandos važiavome į JAV. Rugpjūčio mėnesį neblogai padirbėjom ties fiziniu rengimu Vilniuje. Laukia ilgas ir įdomus čempionatas. Žinoma, kad bus sunku ginti čempionų vardą, manau, kad bus sunkiau nei buvo pernai iškovoti.“

„SKM-II“: ar pavyks pagadinti varžovų nervus?

Praėjusiame sezone „SKM-II“ nukeliavo iki pat trečiojo etapo grupių varžybų, kur nepavyko prasibrauti toliau, tad tai lėmė, jog SKM kariams teko kovoti dėl bilieto į A divizioną peržaidimo rungtynėse su Kėdainių sportininkais. Perkopę kėdainiečių barjerą G. Vileitos auklėtiniai užsitikrino vietą U13 A divizione. Ši komanda turėtų būti alkana ir norėti įrodyti, jog jie nėra A diviziono pastumdėliai, tad galima spėti, jog ši komanda gali būti juodasis arkliukas ir gali įkąsti kiekvienai ateinančio A diviziono komandai. Žinant tai, jog G. Vileita yra labai reiklus treneris – jo darbštumas ir detalių išreikalavimas gali būti labai svarbūs aspektai siekiant pergalių. Ši komanda taip pat yra labai motyvuota, komandiška ir kovinga, tad jei G. Vileitos auklėtiniai visuomet išliks motyvuoti, pergalės ateis savaime.

Prognozuojami „SKM-II“ lyderiai: Vykintas Alisas ir Titas Skirka. V. Alisas – jaunesnysis Gedimino Aliso brolis („SKM-I EMSI“ ir „SKM-I Warranty Expert“ lyderis), tad galima sakyti, jog nors V. Alisas žais tarp metais vyresnių (2007 m. gim.) krepšininkų – tai neturėtų būti kliūtis toliau rodyti Alisų giminės talento krepšinio aikštelėje. T. Skirka yra labai įdomus krepšininkas, kuris gali sublizgėti ateinančiame sezone. Degančios akys, noras, geras kamuolio varymas – T. Skirkos privalumai.

Palinkėjimas komandai: patekimas į atkrintamąsias varžybas.

Naujienų sąrašas