Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Puikios žinios SKM krepšininkams: prasidedančią vasarą – rungtynių ir stovyklų maratonas

2020 05 15 SKM.lt
SKM pasiruošusi patenkinti moksleivių krepšinio alkį
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

 

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) meistriškumo komisija penktadienį sprendė dilemą – pratęsti ar nutraukti Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionatą.

Švelnėjant karantino sąlygoms, meistriškumo komisija galutinio sprendimo nepriėmė ir nutarė palaukti gegužės 26 d., kuomet šį klausimą aptars Vykdomojo komiteto nariai.

PAPILDYTA: gegužės 21 d. SKM pasiekė oficiali žinia, jog sprendimas dėl MKL sezono ateities bus priimtas dvejomis savaitėmis vėliau nei buvo numatyta pirminiame plane. Vykdomasis komitetas į posėdį rinksis birželio 9 d. 

„Džiaugiamės, kad moksleiviai jau nuo gegužės 18 d. gali treniruotis salėse ir lauke bei ruoštis galimam sezono atnaujinimui. Lietuva yra viena geriausiai su COVID-19 pandemija besitvarkančių valstybių. Tikime, kad LKF Vykdomasis komitetas atsižvelgs į gerėjančią situaciją, milžinišką moksleivių norą sugrįžti į aikštes ir leis išsidalinti medalius sportiniu principu. Žinoma, laikantis visų saugumo reikalavimų. Viliamės, kad sprendimas bus priimtas atsižvelgiant į pačių moksleivių interesus“, – kalbėjo meistriškumo komisijos narys, SKM treneris, 6 kartus MKL čempionas Tomas Purlys.

Iki pirmenybių sustabdymo kovo viduryje, Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos pirmavo 4 iš 7 elitinių MKL čempionatų ir sėkmingai gynė praėjusiame sezone iškovotą geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos vardą.

Kol LKF vadovai vis dar ieško sprendimų, SKM savo auklėtiniams paruošė pluoštą gerų naujienų.

Remiantis Vyriausybės nutarimu, SKM jau nuo artėjančio pirmadienio, gegužės 18 d., atnaujina grupines treniruotes, o nuo birželio 1 d. pratęsia „VitirON KIDS“ čempionato kovas. Daugiau informacijos krepšininkams ir jų tėveliams artimiausiu metu suteiks komandų treneriai.

Šiuos sprendimus SKM vadovai ir treneriai priėmė gavę Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos išaiškinimą ir leidimą. 

Kaip ir buvo numatyta, nuo birželio 10 d. geriausia Lietuvos krepšinio mokykla vykdys dienines stovyklas SKM Summer Camp'20. Jos vyks net 8 Vilniaus mikrorajonuose. Liepos pabaigoje–rugpjūčio pradžioje SKM visus krepšininkus pakvies į Karklė Camp'20 stovyklą ant Baltijos jūros kranto.

Daugiau informacijos apie vasaros stovyklas RASITE ČIA.

Jeigu MKL sezonas pratęstas nebus, krepšinio alkį jaučiantiems Vilniaus moksleiviams SKM organizuos Vasaros lygą.

Visos SKM veiklos bus organizuojamos laikantis visų saugumo reikalavimų.

Informaciją apie visus įvykius operatyviai atnaujinsime SKM socialiniuose tinkluose ir oficialioje mokyklos svetainėje. 

Akcentai1

Naujienų sąrašas