Revanšas!! SKM I-„Aviva“ namuose įveikė ŠMKA I-„Teknos“ ekipą

2017 03 24 SKM.lt
Atakuoja Lukas Pivoriūnas
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Penktadienį (03.24) VGTU sporto centro salėje susitiko MKL U-14 A diviziono lyderiai SKM I-„Aviva“ ir ŠMKA I-„Teknos“. Iki tol nei vienerių rungtynių nepralaimėję „marčiulioniukai“ trečiojo ketvirčio pradžioje atsiliko daugiau nei dvidešimt taškų (41:21), tačiau grįžo į žaidimą ir priešpaskutinę minutę komandas teskyrė vienas metimas (60:58).

Nepaisant puikios varžovų atkarpos, SKM krepšininkai nė neketino pralaimėti Vilniaus derbio. Paskutinę minutę iniciatyvos ėmėsi Lukas Pivoriūnas. Mindaugo Noreikos auklėtinis baudos metimais pelnė 3 taškus, svečiai atsakė tik vienu, ir SKM I-„Aviva“ pirmą kartą šiame sezone įveikė ŠMKA komandą rezultatu 63:59.

SKM vyrai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (35 prieš 50), tačiau tiksliau atakavo iš toli (27 proc. prieš 10 proc.) ir rečiau klydo (11 klaidų prieš 20).

„Esu patenkintas savo žaidėjais, jų nusiteikimu ir kova. Vienintelis dalykas, kas nuvylė, buvo ne iki rungtynių pabaigos išlaikytas planas. Du su puse kėlinio žaidėme idealiai, darėme, ko prašiau, ką susitarėme. Tačiau paleidome kelias atkarpas, daugiausia gynyboje. Nors daug pirmavome, skubėjome atakuoti. Žinoma, koją pakišo didžiulė persvara, prisidėjo nuovargis. Visa tai truputį išmušė iš vėžių ir padarė paslaugą varžovams, kurie grįžo į žaidimą. Tebūnie mums tai gera pamoka. Iš kitos pusės, nuo to rungtynės gavosi tik įdomesnės. Žinoma, gerai, kad viskas baigėsi taip, kaip baigėsi. Visas rungtynes pirmavome, manau, laimėjome pelnytai. Ačiū vaikinams už pergalę,“- Vilniaus derbį komentavo SKM treneris M. Noreika.

Rezultatyviausiai SKM ekipos gretose žaidė 14 taškų pelnęs Gytis Valickas. Lukas Pivoriūnas į ŠMKA krepšį suvertė 11 taškų (5 atk. kam., 2 per. kam.), 9 taškus prie pergalės pridėjo Edgaras Žižys, po 7 – Kasparas Sideravičius, Rokas Maižiešius ir Bartautas Linartas.

ŠMKA ekipoje sunkiai sustabdomas buvo 22 taškus įmetęs ir 15 kamuolių atkovojęs Emilis Butkus. 11 taškų pridėjo Vakaris Vėjas Grauslys.

Nepaisant pralaimėjimo, ŠMKA I-„Teknos“ (20/1) toliau karaliauja MKL U-14 A diviziono turnyro lentelėje. SKM I-„Aviva“ (19/2) užima antrą vietą. Iki reguliaraus sezono pabaigos komandoms liko sužaisti po vieną mačą.