Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM 19-likmečiai baigė pasirodymą „Olimpinėje taurėje“ (A. Menkevičiaus komentaras)

2018 02 17 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt nuotr.

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vyriausieji auklėtiniai baigė pasirodymą Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) organizuojamoje „Olimpinėje taurėje“.

Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai pastaraisiais mėnesiais demonstravo puikią sportinę formą ir rezultatus, tačiau koją 1999 m. gimusiems krepšininkams pakišo ne itin sėkmingai sužaista pirmoji sezono pusė ir nepalankūs rezultatai iš kitų arenų antrojo etapo finiše.

Antrajame rate SKM I ekipa iškovojo daugiausiai pergalių tarp visų grupės komandų (6/2) ir finišavo keturiomis pergalėmis iš eilės prieš Raseinių, Marijampolės, Šilutės ir Ukmergės krepšininkus.

Kelią į 8 stipriausių „Olimpinės taurės“ komandų gretas #skmvilnius ekipai būtų atvėrusi vienintelė Utenos ekipos nesėkmė, tačiau per paskutinius tris mačus ežerų krašto atstovai pateikė staigmeną ir nugalėjo potencialiai stipresnius varžovus iš Raseinių (72:62) ir Ukmergės (90:89), o galiausiai įrodė savo pranašumą prieš Šilutę (110:74).

Po antrojo etapo sostinės ir uteniškių komandos turėjo vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį 6/4, o tolyn dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato žengė Utenos sportininkai.

 

rsz skm171203 10

 

„Niekada nemalonu pasirodymą čempionate baigti tokiu būdu. Pastaraisiais mėnesiais buvome pagavę sėkmingą bangą, komandoje vyravo puiki atmosfera ir užsidegimas nuveikti kažką ypatingo. Deja, dabar tenka gręžiotis atgal ir kaltinti save, kad pirmajame etape neiškovojome dar vienos papildomos pergalės, kuri būtų situaciją pakeitusi iš esmės.

Ar mane stebina trys Utenos pergalės iš eilės? Visų pirma, jeigu pirmąjį etapą būtume sužaidę taip, kaip atrodėme antrajame, tikrai nebūtų reikėję žvalgytis į kitas arenas ir laukti kažkieno malonių. O kalbant apie uteniškių dvikovas su Raseiniais ir Ukmerge, mums koją pakišo tai, kad šios komandos jau nebuvo motyvuotos. Raseiniai buvo užsitikrinę pirmąją vietą grupėje, o Ukmergė jau buvo praradusi viltis žengti tolyn. Netgi žinant tai, ukmergiškiai – šaunuoliai, kovėsi iki galo ir pralaimėjo vos vienu taškeliu“,  – kalbėjo SKM strategas A. Menkevičius.

Kiek pralinksmėjęs treneris pripažino, kad yra patenkintas auklėtinių antroje sezono pusėje pademonstruotu kovingumu, prisiminė kartu praleistą laiką ir linkėjo žaidėjams sėkmingai pasiruošti artėjantiems egzaminams.

„Žaisti ketvirtfinalio seriją ir kovoti dėl galimybės prasimušti į finalinį ketvertą ir likti devintam yra didelis skirtumas. Vis tik atmetus emocijas, ši komanda padarė viską, ką galėjo geriausio. Didžiuojuosi savo vaikinais. Noriu jiems padėkoti už nuoširdų darbą ne tik šiame sezone, bet ir už visus tuos drauge praleistus metus. Nors MKL batalijos mums jau pasibaigė, dar laukia kovos Sostinės krepšinio lygoje (SKL), todėl be krepšinio likusią sezono dalį negyvensime (šypsosi). Taip pat noriu palinkėti savo abiturientams kuo geriau pasiruošti artėjantiems egzaminams ir pasirinkti tokią profesiją, kurioje jaustųsi laimingiausi“,  – užbaigė A. Menkevičius.

 SKM pergalė prieš grupės lyderius Raseinius 

Naujienų sąrašas