Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM „Drakonų“ treneris K. Čyžius prieš rungtynes su „saboniukais“: „Labai svarbu dalintis kamuoliu“

2017 11 03 SKM

Nuotr. autorius: SKM

Trys iš dvylikos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U13 čempionato komandų dar nėra patyrę pralaimėjimo kartėlio. Tai neišvengiamai pasikeis jau šį šeštadienį, kuomet sostinėje ginklais žvangins šeimininkai Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Drakonai“ (3/0) ir Arvydo Sabonio krepšinio centro (A. Sabonio KC) ekipos (3/0).

„Drakonai“ sezono starte 76:64 nugalėjo SKM II komandą, 58:54 palaužė Vlado Knašiaus mokyklos žaidėjus ir 79:51 susitvarkė su bendraamžiais iš „Perkūno“ krepšinio mokyklos.

Kol kas naudingiausiai Karolio Čyžiaus ekipoje rungtyniauja Mykolas Mačiulis (15 tšk., 9 atk. kam., 3 rez. perd., 18 naud. bal.), tačiau treneris neišskiria nė vieno krepšininko ir akcentuoja, kad buvusių ir ateities pergalių pagrindinis receptas yra komandinis žaidimas.

„DRAKONŲ" STATISTIKA IR KITA KOMANDOS INFORMACIJA

„Dabartinę turnyro lentelę vertinti sunku. Joje dar daug kas pasikeis, tai tik sezono pradžia. Jeigu žaisim taip gražiai, kaip paskutinėse rungtynėse, galime laimėti. Tačiau jeigu bandysime gelbėtis po vieną, gali būti liūdna. Rungtynėse su V. Knašiaus mokykla, nors jas ir laimėjome, atlikome tragiškai mažai rezultatyvių perdavimų (4). Žaisdami prieš „Perkūną“ atrodėme jau visiškai kitaip – dalijomės kamuoliu, žaidėme smagiai ir atlikome žymiai daugiau perdavimų (21)“, – rubrikai #SKMSavaitėsRungtynės mintis dėstė „Drakonų“ treneris Karolis Čyžius.

Kauniečiai laimėjo rungtynes prieš Raseinių (95:55), Panevėžio (70:62) ir Biržų (81:34) bendraamžius.  

A. Sabonio KC gretose solidžiausius statistinius rodiklius kol kas fiksuoja Petras Padegimas (14 tšk,, 16  atk. kam., 22 naud. bal.) ir Vytautas Žygas (14 tšk., 4 atk. kam., 13 naud. bal.).

„Taip, juos galima vadinti savotiškais lyderiais, bet daug žaidėjų demonstruoja ne ką prastesnę statistiką, todėl tik į šiuos du žaidėjus tikrai nesikoncentruosime“, – kalbėjo „Drakonų“ treneris.

game day v final

Strategas taip pat mintimis grįžo į praėjusių metų dramatišką ketvirtfinalio seriją. Joje kiekvienos rungtynės pasibaigdavo ne didesniu nei 4 taškų skirtumu. Specialistas teigė, kad šiemet komanda padarys viską, kad pagaliau prasimuštų į finalinį ketvertą.

„Ketvirtfinalyje žaidėme su Kauno „Aisčiais“, su kuriais susitiksime jau kitą savaitę. Pirmąsias serijos rungtynes pralaimėjome 3 taškais, vėliau išlyginome rezultatą, o lemiamas rungtynes jie vėl laimėjo po dramatiškos kovos. Manau, turėjome būti finaliniame ketverte dar pernai, todėl šiemet vėl ten nepatekti būtų tikrai ne tai, ko mes norime ir siekiame. Vien patekimas į aštuntuką mūsų tikrai netenkina.„Saboniukai“ pernai buvo tame ketverte ir jame liko antri. Reguliariajame sezone laimėjome abejas tarpusavio rungtynes. Labai svarbu dalintis kamuoliu, nes varžovai dažnai sutankina gynybą, o aštrūs perdavimai ją ištampo. Pasikartosiu, jeigu žaisime komandiškai ir būsime sveiki, viskas turėtų būti gerai“, – užbaigė SKM treneris.

Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto centras (VGTU), Saulėtekio al. 28.

Laikas: 13:30

Kitos SKM komandų rungtynės MKL A divizione šį savaitgalį

U14 čempionatas: SKM „Capital Liūtai“ (1/2) – Palangos SC „Žemaitija“ (1/2). „Sigmos“ sporto centras (P. Lukšio g. 2), 14:30 val.

U16 čempionatas: SKM I „Electrolux“ (1/2)  – A. Sabonio KC I „Stiklita“ (1/2). „Sigmos“ sporto centras (P. Lukšio g. 2), 11:30 val.

 22323548 10212059528462315 1555505414 o

Būkime su SKM ir socialiniuose tinkluose!

FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE 

 

Naujienų sąrašas