Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM „Heat" ekipa „Jr. NBA Lietuva" čempionate pasipuošė bronzos medaliais!

2018 05 28 Musukrepsinis.lt

Nuotr. autorius: J. Elinskas/Fotodiena.lt

Baigėsi „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ sezonas. Kaune, Arvydo Sabonio krepšinio centre, įvyko „Jr. NBA Lietuva“ čempionato lemiamos kovos.

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF) jau trečius metus iš eilės Lietuvoje organizuoja „Jr.NBA Lietuva“ čempionatą, kuriame vienoje komandoje varžosi berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 13 metų.

„Jr. NBA Lietuva“ čempionate ir šį sezoną buvo 6 divizionai, kuriuose varžėsi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Marijampolės/Alytaus regionų komandos. 30 ekipų reguliariame sezone sužaidė po 8 rungtynes, vėliau vyko atkrintamosios, o dabar paaiškės čempionai. „Jr. NBA Lietuva“ varžybose kiekvienai dalyvaujančiai komandai priskiriamas NBA klubas ir ji rungtyniaus su tos ekipos aprangomis.

„Jr. NBA Lietuva“ čempionais tapo Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komanda, kuri atstovavo Oklahoma City „Thunder“ klubui. Klaipėdiečiai finale, miesto derbyje, 66:44į veikė Klaipėdos krepšinio mokyklos komandą „Blazers“.

Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) I komanda „Heat“, kuri mažajame finale 86:53 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos I komandą „Bucks“.

Nugalėtojus į priekį vedė Adomas Pocius, kuris pelnė 14 taškų. Jegor Milovanov surinko 13, o Erikas Sirgedas – 11.

Vilniaus KM ekipoje Jokūnas Okunevičius pelnė 25taškus, o Daniel Lavrinovič – 10.

SKM ekipai, kaip ir kitiems prizininkams, apdovanojimus įteikė NBA lygoje žaidęs kroatas Gordanas Giričekas, kuris per savo ilgą karjerą vilkėjo penkių klubų marškinėlius – Memfio „Grizzlies“, Orlando „Magic“, Jutos „Jazz“, Filadelijos „76ers” ir Fynikso „Suns“.

„Jr. NBA“ yra pasaulinė jaunimo krepšinio programa, kuri skirta berniukams ir mergaitėms. NBA siekia padėti augti jauniesiems krepšininkams, moko pagrindinių įgūdžių, kaupia patirtį jų treneriams ir tėvams. „Jr. NBA“ projekte dalyvauja beveik 7 milijonai jaunųjų krepšininkų daugiau nei 30 pasaulio šalių.

NBA Lietuvoje didins šios krepšinio lygos gerbėjų skaičių ir įkvėps daugybei vaikų meilę krepšiniui per įdomią ir teigiamą patirtį. NBA ir LKF jaunimui stengsis parodyti bendrą komandinį darbą, vadovavimą, sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą.

 

Naujienų sąrašas