Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM herojų įspūdžiai apie LIDL-MKL „Žvaigždžių dieną“: mes mėgavomės švente!

2018 01 22 SKM.lt

Nuotr. autorius: Balys Šmigelskas

Puikiai Moksleivių krepšinio lygos (LIDL–MKL) „Žvaigždžių dienoje“ pasirodė Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai.

Sekmadienį Kėdainių arenoje vykusioje 4 valandų oranžinio kamuolio fiestoje ant parketo savo sugebėjimus tarp daugiau nei 300 jaunųjų krepšininkų demonstravo aštuoni #skmvilnius auklėtiniai, o jiems ir kitiems talentingiausiems šalies žaidėjams vadovavo SKM treneriai Algirdas Milonas ir Mindaugas Noreika.

FOTOGALERIJA 

Individualiuose konkursuose ryškiausiai spindėjo Juliaus Vaitkaus ir Huberto Pivoriaus žvaigždės.

J. Vaitkus NIKE tritaškių metimo konkurso atrankoje pademonstravo geriausią rezultatą tarp visų aštuonių turnyro dalyvių (13 taškų) ir žengė į finalą.

Jame SKM auklėtinis taip pat buvo per plauką nuo sėkmės – prieš paskutinę penkių metimų seriją J. Vaitkus dar pirmavo prieš savo varžovą. Visgi paskutinius metimus sėkmingiau realizavo Mažeikių sporto mokyklos atstovas Denas Andriuškevičius,  kuris ir džiaugėsi pirmąja vieta (11:8).

Tritaškių konkursas visada būna įdomiausia renginio dalis, todėl labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę jame dalyvauti. Truputėlį jaudinausi, nes pirmą kartą dalyvavau tokiame konkurse ir nežinojau, kokiu tempu reikia mesti. Žinojau, kad viskas priklauso nuo pasitikėjimo savimi. Norėjosi užimti 1-ąją vietą, bet galbūt pritrūko sėkmės. Tikiuosi, kitais metais jos nepristigs (šypsosi). MKL „Žvaigždžių diena“ kiekvienais metais vis tobulėja, renginys paliko labai gerą įspūdį. Puiki organizacija, viskas vyko sklandžiai, todėl turėjau galimybę ramiai mėgautis švente“, – po renginio SKM.lt svetainei kalbėjo J. Vaitkus.

Verta pažymėti, kad MKL čempionate J. Vaitkus šį sezoną iš toli krepšį atakuoja pribloškiamu 49 proc. taiklumu (25/51).

Masiškiausiame VIČI „Karavano“ konkurse, kuriame dalyvavo daugiau kaip 50 vaikinų, įspūdingai pasirodė H. Pivorius. Itin didelio susidomėjimo susilaukusiame turnyre SKM žaidėjas užtikrintais metimais prasibrovė tarp aštuonių geriausių, o galiausiai pateko į didįjį finalą. Po itin atkaklios kovos jame sostinės krepšininkas nusileido Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) atstovui Matui Sosnovskiui.  

„Renginys buvo labai šaunus, buvo malonu sutikti daug pažįstamų veidų. „Žvaigždžių dienoje“ dalyvavau jau ketvirtus metus iš eilės, jau turėjau šiek tiek patirties, nes prieš kelis metus buvau laimėjęs ,,Bauduko” konkursą. Džiugu, kad galėjau atstovauti SKM ir užimti prizinę vietą ,,Karavano” konkurse“, – sakė H. Pivorius.

Abu žaidėjai atstovauja SKM ekipai „Electrolux“ (8/4) MKL U16 čempionate ir yra Tomo Purlio vadovaujamos jaunučių rinktinės kandidatų sąrašuose.  

IMG 20180121 160638

Tuo metu Gytis Malinauskas, Orestas Katilauskas ir Paulius Matulionis dalyvavo „Žvaigždžių rungtynėse“, kuriose atstovavo „Geltonųjų komandai“ (vaikų amžiaus grupė). Dėl ligos į šventę negalėjo atvykti „Geltonųjų komandą“ suformavęs jos kapitonas Gediminas Alisas.

Po visų amžiaus grupių pasirodymų ant Kėdainių arenos parketo, pergalę 102:93 šventė „Mėlynoji“ komanda.

Po rungtynių komandų žaidėjai įteikė „Elektromarkt“ įsteigtą prizą „Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo“  globojamai mergaitei Vitaurai.

LIDL „Bauduko“ konkurse SKM garbę gynė Lukas Ravnialičevas ir Paulius Velutis, kuris pakeitė dėl ligos negalėjusį atvykti Gustautą Bliujų.

VIČI „Karavano“ konkurse rankos taiklumą demonstravo Rokas Stankevičius, HESBURGER „Vienas už visus ir visi už vieną“ konkurse dalyvavo L. Ravnialičevas, R. Stankevičius ir H. Pivorius.

SKM socialiniuose tinkluose

FACEBOOKINSTAGRAMYOUTUBETWITTER 

Naujienų sąrašas