Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM I baigė pasirodymą MKL „Pirmojo iššūkio“ čempionate

2017 04 26 SKM.lt

Sostinės krepšinio mokyklos (MKL) komandos nesikaus dėl Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) „Pirmojo iššūkio“ trofėjaus.

SKM I ekipa trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse išvykoje 71:74 nusileido Kauno KM „Aisčiai“ I komandai ir 1-2 pralaimėjo kovą dėl vietos finalo ketverto varžybose.

„Vyrai šaunuoliai, kovojo. Pirmosios serijos rungtynės buvo liūdnos, neparodėme charakterio, tačiau antrosiose atrodėme visiškai kitaip ir laimėjome. Šiandien vyrai taip pat kovojo iki galo ir parodė charakterį. Tai labai gerai ateities kovoms.

Gaila, kad nepatekome į finalo ketvertą, buvome to verti. Tačiau esame patys kalti, kad ketvirtfinalyje teko kautis su „Aisčiais“, o ne su kita ekipa. Mūsų tikslas buvo mažiausiai finalo ketvertas“, - sakė vilniečių treneris Karolis Čyžius.

Ketvirtadienį krepšinio specialistas švęs 30-ąjį jubiliejų. Ir nors tarp gimtadienio dovanų bilieto į „Pirmojo iššūkio“ finalo ketvertą nebus, K.Čyžius gyrė savo auklėtinių darbą viso sezono metu.

„Esu patenkintas, vyrai gerai dirbo. Jei ne pralaimėtas ketvirtfinalis, šis sezonas būtų labai geras. Tačiau vaikai labai patobulėjo, išmoko parodyti charakterį, kas bus labai naudinga ateityje“, - kalbėjo treneris.

Pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes vilniečiai pralaimėjo 64:71, antrosiose varžovams atsirevanšavo 86:82.

Iš kovos pasitraukė ir antroji SKM komanda. Vytauto Zapalskio treniruojama SKM II seriją 0-2 pralaimėjo Kauno Sabonio KC I  ekipai.

Naujienų sąrašas