SKM I-EMSI įteikė „saboniukams“ pirmąjį pralaimėjimą

2017 03 26 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Sostinės krepšinio mokyklos krepšininkai tęsia pergalingą savaitgalį. Sekmadienį popiet SKM I-EMSI dvylikamečiai padarė viską, kad bendraamžiai „saboniukai“ MKL U-13 A divizione patirtų pirmąjį pralaimėjimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes kaunietis Modestas Babraitis tritaškiu metimu išlygino rezultatą – 59:59. Tuomet prasidėjo iki paskutinės ketvirtojo ketvirčio sekundės trukęs taškų badas, kurį tiksliu tritaškiu nutraukė ir pergalę SKM komandai padovanojo Adas Kačinskas.

Dvidešimt iš eilės rungtynių laimėję Sabonio KC berniukai turėjo pripažinti pirmąjį pralaimėjimą rezultatu 62:59.

Pergalingo metimo autorius A. Kačinskas iš viso surinko 15 taškų (3/6 trit.) ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. 14 taškų į kauniečių krepšį įmetė Matas Klimantavičius, 12 taškų ir 18 atkovotų kamuolių pridėjo Gediminas Alisas.

Kauno komandoje išsiskyrė atitinkamai 11 ir 10 taškų pelnę Motieju Krivas bei Lukas Urbanavičius.

Su 19 pergalių ir 2 pralaimėjimais SKM I-EMSI užima antrąją MKL U-13 A diviziono turnyro lentelės vietą. Čempionate pirmauja 20 pergalių ir 1 pralaimėjimą turintys „saboniukai“. SKM II-„Capital Liūtai“ rikiuojasi ketvirtoje vietoje (14/7), o metais jaunesni SKM III žengia paskutiniai (1/20).