Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM I „EMSI“ – tarp keturių pajėgiausiųjų U13 komandų

2017 05 04 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

SKM I „EMSI“ ekipa žengė į Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U13 čempionato finalo ketvertą. Antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse išvykoje vilniečiai 86:62 (23:24, 14:14, 26:7, 23:17) nugalėjo Raseinių KKSC ekipą ir laimėjo seriją 2-0.

„Reikia pasveikinti visus patekus į finalo ketvertą. Komandų lygis buvo skirtingas, bet šiandien taip nutiko, kad pirmus du kėlinius varžovai labai gražiai žaidė, o mūsiškiai po vakarykštės pergalės, turbūt, nebuvo nusiteikę kiečiau žaisti“, - sakė nugalėtojų treneris Algirdas Milonas.

Pirmieji du kėliniai vyko taškas į tašką, o prieš ilgąją pertrauką šeimininkai net pirmavo vienu tašku (38:37). Tačiau viskas pasikeitė trečiajame ketvirtyje. A.Milono auklėtiniai laimėjo kėlinį 26:7 ir susikrovė įtikinamą persvarą.

„Po pokalbio rūbinėje apie komandos tikslus ir nusiteikimą vaizdas aikštėje pasikeitė. Išėjo tie žaidėjai, kurie labiau stengėsi ir praktiškai palaužė varžovus. Džiaugiuosi, kad vaikai nesutriko, rado jėgų, susikaupė ir padarė žaidimą solidesniu“, - kalbėjo treneris.

Nugalėtojų ekipoje nesustabdomas buvo Gediminas Alisas. Jis surinko 20 taškų ir atkovojo 17 kamuolių. 16 taškų prie pergalės pridėjo Matas Klimantavičius, 14 surinko Kristupas Vigraitis. Varžovams 25 taškus pelnė Nojus Vaivada.

Pusfinalyje SKM I „EMSI“ žais su Klaipėdos V.Knašiaus KM I „Jumex“ ekipa, kuri ketvirtfinalyje nugalėjo Plungės SRC krepšininkus.

„Laukia įdomus pusfinalis, nes ši komanda yra visai kitokia, nei Raseinių. Laukia labai rimtos rungtynės“, - įsitikinęs A.Milonas.

 

Naujienų sąrašas