„SKM-I Hornets“ – „Jr. NBA“ bronzos medalių laimėtojai!

2019 05 26 SKM.LT

Nuotr. autorius: Lino Žemgulio

„Jr. NBA“ čempionate bronzos medaliais pasipuošė „SKM-I Hornets“ ekipa. Roko Kasparavičiaus treniruojama komanda mažajame finale 65:58 pranoko „VKM-Cavaliers“.

PROTOKOLAS

FOTOGALERIJA

Trečiajame ketvirtyje „SKM-I Hornets“ deficitas buvo išaugęs iki pavojingos 11 taškų žymos (32:43), tačiau tuomet „širšės“ surengė spurtą 16:5 ir prieš ketvirtąjį kėlinį jau patys turėjo taško persvarą (49:48).

Paskutiniajame ketvirtyje virė kieta fizinė kova taškas į tašką, o lemiamas minutes tiksliau sužaidę SKM krepšininkai iškovojo bronzą.

Medalius čempionato prizininkams ir nugalėtojams įteikė buvęs NBA krepšininkas Hanno Mottola.

„Pergalę lėmė didelis noras ir tai, ko vakar pritrūko pusfinalyje. Viską, ko prašiau, šiandien žaidėjai įvykdė su kaupu. Taip pat minėjau, kad vakar iš tikrųjų kovojome tik 3 min., tai šiandien kovojome visas rungtynes, išskyrus trečiojo kėlinio pradžią, kurioje atrodėme pasimetę. Žaidėme labai vieningai ne dėl medalio, o dėl malonumo. Prieš stiprias komandas jau ne kartą turėjome panašių pralaimėjimų ir, manau, nuo tų pralaimėjimų susikaupia patirtis ir kažkada turi parodyti charakterį ir gavęs niuksą išsitiesti bei bandyti iš naujo užlipti į kalną. Tokios šiandien ir buvo rungtynes, kas labai džiugina. Ši pergalė visai komandai prideda pasitikėjimo, tikėjimo ir noro, kad įdedant daug pastangų tu gali nemažai nuveikti“, – pergalingą sezono pabaigą apibendrino „SKM-I Hornets“ treneris R. Kasparavičius.

Jam antrino ir komandos žaidėjai, kurie labai džiaugėsi komandos pergale:

Medalininkų gretose naudingumu išsiskyrė 10 taškų pelnęs, 9 kamuolius atkovojęs ir 16 naudingumo balų surinkęs Martynas Radžius. 9 taškus pridėjo Vykintas Alisas (jaunesnis kito SKM auklėtinio, daugkartinio MKL čempiono Gedimino Aliso brolis), po 8 taškus pelnė veržlusis Nedas Gumbrys ir komandos kapitonas Pijus Daukas.

Į rungtynes R. Kasparavičiaus auklėtiniams padėjo sugrįžti ne tik pavyzdinis kovingumas, bet ir tritaškiai. „SKM-I Hornets“ jų išmetė 18 (pataikė 4, 2 iš jų Arnas Melnikas), tuo metu varžovai krepšį iš toli ryžosi atakuoti kur kas rečiau (1/5).

„Jr. NBA“ čempionate triumfavo „V. Knašiaus-I Trail Blazers“, finale 60:50 palaužę „Klaipėdos KM-I Thunder“.

Tai jau trečiasis medalis, kurį „Jr. NBA“ čempionate pelno SKM krepšininkai. Pernai bronza pasidabino „SKM-I #TRVLTM” (treneris Tomas Urbelionis), o prieš dvejus metus sidabru džiaugėsi „SKM-I Tigrai“ (treneris Arvydas Menkevičius).

„Jr. NBA“ jau ketvirtus metus kartu su NBA organizuoja Lietuvos krepšinio federacija (LKF).  Čempionate vienoje komandoje žaidžia berniukai (U11) ir mergaitės (U12).