SKM I „KPMG“ pralaimėjo vienas paskutiniųjų reguliariojo sezono rungtynių

2017 03 21 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunių (U17) čempionate pralaimėjimą patyrė Karolio Čyžiaus treniruojama SKM I „KPMG“ komanda.

Ji išvykoje 62:78 (16:18, 6:20, 19:17, 21:23) nusileido Kauno Tornado KM I „Viči“ ekipai.

Persvarą kauniečiai susikrovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 20:6. Ketvirčio pradžioje 4 minutes jie neleido svečiams pelnyti nė taško, tuo tarpu patys sumetė 11 ir susikrovė dviženklį pranašumą (29:16).

Varžovai vilniečius pranoko prie tritaškio linijos. Jie pataikė 10 tolimų metimų iš 23 (43 proc.), tuo tarpu SKM krepšininkai – 4 iš 17 (24 proc.).

Vilniečiams po 11 taškų pelnė Eimantas Drungilas ir Paulius Kazlovas. Po 9 taškus surink Nedas Nacickas ir Jonas Labutis.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Karolis Babušis.

Reguliariajame sezone SKM I „KPMG“ krepšininkams liko sužaisti vienerias rungtynes. Jie šeštadienį savo aikštėje priims Kauno KM „Aisčiai“ ekipą.

Vilniečiai užima dvyliktąją vietą turnyro lentelėje ir atkrintamosiose varžybose nežais.