„SKM-I Me2U“ į pergalių kelią grąžinęs M. Radžius – savaitės MVP

2021 12 06 SKM
M. Radžius su „SKM-I Me2U“ iškovojo 3 pergales iš eilės ir pakilo į 4 vietą U14 čempionate
Nuotr. autorius: S. Čirba

Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) prabėgo dar viena savaitė. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos iškovojo skambias pergales, o daugiau apie jas – tradicinėje apžvalgoje.

„SKM-I Warranty Expert“ (8/0) yra 1 iš 2 mokyklos komandų, kurios šio sezono A divizione žygiuoja be pralaimėjimų. U15 čempionato 8 ture eilinę pergalę iškovoję Tomo Urbelionio auklėtiniai yra vienvaldžiai pirmenybių lyderiai.

Šįkart SKM kariai 78:62 (20:17, 18:15, 21:13, 19:17) įveikė V. Knašiaus KM-I „Litnaglis“ (5/2) ekipą.

PROTOKOLAS

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė 29 naudingumo balus surinkęs Ernas Pakamanis. Keturgubą dublį horizonte jau regėjęs 14-metis pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė net 6 kamuolius.

Šią savaitę „SKM-I Warranty Expert“ namuose priims antrąją vietą užimančią Šiaulių KA „Saulė“ I-ŠSG (5/3) komandą. Rungtynes sekmadienį nuo 11:30 val. transliuosime SKM „Facebook“ paskyroje.

Trečiąją pergalę iškovojo ir savo galimybes prasibrauti į atkrintamąsias varžybas sustiprino „SKM-II Liūtai“ (3/5). Roko Kasparavičiaus auklėtiniai namuose 62:52 (14:21, 17:7, 21:8, 13:16) palaužė Raseinių KKSC (1/6).

PROTOKOLAS

Pirmajame kėlinyje SKM turėjo 7 taškų deficitą, tačiau antrąjį ir trečiąjį kėlinius atitinkamai laimėjo 17:7 ir 21:8 ir rungtynių nugalėtojų klausimas buvo praktiškai išspręstas. Tiesa, ketvirtajame kėlinyje Raseinių krepšininkai buvo sumažinę skirtumą, tačiau didesnės intrigos mačo pabaigoje svečiams sukurti nepavyko.

Naudingiausiai „SKM-II Liūtų“ gretose žaidė 22 naudingumo balus surinkęs Mantas Jančiauskas (15 taškų, 16 atkovotų kamuolių).

I RUNGTYNIŲ DALIS

II RUNGTYNIŲ DALIS

Emociškai svarbią pergalę U16 čempionate pasiekė „SKM-I GEALAN“ (7/1). Tomo Purlio auklėtiniai namuose 81:57 (22:19, 19:16, 19:11, 21:11) antroje mačo pusėje palaužė Kauno KM „Žalgiris-I“ (5/3) komandą.

PROTOKOLAS

Po didžiosios pertraukos komandas skyrė vos 3 taškai, tačiau antroje mačo dalyje jau dominavo vilniečiai, kurie iškovojo pergalę ir turnyro lentelėje dalijasi 1–2 vietas.

Efektyviausiai T. Purlio vadovaujamoje komandoje žaidė Dovydas Buika. Jis surinko 36 naudingumo balus, pelnė 28 taškus (12 dvitaškių iš 15), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Į dar vieną pergalę savo atstovaujamą komandą U16 čempionate atvedė Gantas Križanauskas. „SKM-II Tigrai“ (6/2) išvykoje 98:57 (21:21, 26:17, 25:8, 26:11) užtikrintai susitvarkė su Klaipėdos KM-„UNIQA“ (1/7).

PROTOKOLAS

G. Križanauskas surinko 27 efektyvumo balus, pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Arvydo Menkevičiaus kariauna Lietuvos jaunučių čempionate užima 3 vietą.

Naudingiausiu SKM savaitės žaidėju tapo U14 čempionate sužibėjęs Martynas Radžius. „SKM-I Me2U“ (5/3) komandoje žaidžiantis aukštaūgis savo ekipai praėjusią savaitę padėjo laimėti abejas svarbias rungtynes ir pratęsė savo pergalių seriją iki 3.

Roko Kasparavičiaus auklėtiniai 98:76 (23:11, 26:26, 23:18, 26:21) nugalėjo Plungės SRC (3/4) ir 60:47 (18:12, 11:11, 14:15, 17:9) įveikė Šiaulių KA „Saulė“ (2/6) komandą.

PERGALĖS PRIEŠ PLUNGĘ PROTOKOLAS

PERGALĖS PRIEŠ ŠIAULIUS PROTOKOLAS

Susitikime su Plunge M. Radžius surinko 36 naudingumo balus, pelnė 23 taškus (11 dvitaškių iš 13), atkovojo 14 kamuolių ir perėmė 3 kamuolius.

Kitame mače prieš Šiaulius Martynas surinko 10 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir baigė rungtynes su 19 naudingumo balų rodikliu.

SKM savaitės MVP tapusiam M. Radžiui atitenka stilingos SKM atributikos ir skanios bei sveikos „Me2U“ dovanos.

Šį prizą SKM biure (Kalvarijų 129) reiktų atsiimti per dvi savaites, kitu atveju dovanos grįš į bendrą fondą.

Daugiau naujienų, nuotraukų, vaizdo reportažų ir kito įdomaus turinio visada rasite SKM FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.