Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM-I #TRVLTM“ – MKL „Pirmojo iššūkio“ čempionai!

2019 05 13 Balys Šmigelskas/SKM.LT

Nuotr. autorius: Banga Balnaitė/SKM.LT

Titulai grįžta į sostinę. Šis trumputis ir skambus sakinys puikiai iliustruoja Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) pasiekimus praėjusį savaitgalį.

Pirmuosius laurus Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje („LIDL–MKL“) šeštadienį nuskynė „SKM-I #TRVLTM”. Tomo Urbelionio vadovaujami krepšininkai „Pirmojo iššūkio“ (U12) finalo trileryje 58:57 (7:10, 17:14, 18:21, 16:12) nugalėjo Klaipėdos krepšinio mokyklą.

PROTOKOLAS

FOTOGALERIJA

SKM krepšininkų deficitas vienu metu buvo išaugęs iki 8 taškų žymos, tačiau sostinės ekipa nesutriko ir ketvirtojo kėlinio antroje pusėje priartėjo, o vėliau ir persvėrė rezultatą.

Likus 26 sekundėms Jegoras Milovanovas dvitaškiu vilniečius išvedė į priekį (57:56). Apsigynęs nuo klaipėdiečių antpuolio labai svarbų kamuolį likus 11 sek. atkovojo Adomas Pocius. Prie baudų metimo linijos netrukus stojęs A. Pocius realizavo 1 metimą iš 2. Klaipėdos ekipa prieš aidint finalinei sirenai sugebėjo išprovokuoti pražangą, tačiau realizavo tik 1 baudos metimą.

Naudingiausiai čempionų gretose žaidė 11 taškų pelnęs, 15 kamuolių atkovojęs, 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs, 2 kamuolius perėmęs ir 24 naudingumo balus surinkęs Dovydas Buika.

D. Buika ir J. Milovanovas pateko į simbolinį geriausių žaidėjų penketą.

Pusfinalyje SKM 76:69 įveikė Kauno „Perkūno“ krepšinio mokyklą.

„Dar sunku suvokti tai, kas įvyko. Žinojome, kad bus žiauriai sunkus mačas ir kovoti reikės iki paskutinės minutės. Pergalę lėmė daug faktorių. Pagrindiniai aspektai – kantrus darbas gynyboje, rankų nenuleidimas. Tiesiog išlaukėme savo progos. Šį sezoną turėjome nemažai turnyrų, kur finaluose tekdavo žaisti įtemptas minutes. Manau, ši patirtis tikrai davė papildomą impulsą paskutinėse finalo minutėse, kuriose žaidėme geriausią krepšinį šį sezoną. Tai man buvo labai džiugu“, – kalbėjo „SKM -I #TRVLTM” treneris T. Urbelionis.

Su šia komanda 5 metus dirbantis treneris džiaugėsi pasiektu rezultatu ir dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie šios įspūdingos pergalės:

„Dėl to dirbome ne vienerius metus. Po pergalė vieno taško skirtumu, krepšininkų ir tėvelių emocijos liejosi per kraštus. Dėl šios pergalės vienareikšmiškai noriu padėkoti tėveliams, kurie mus palaikė viso sezono metu. Treneris Tomas Purlys finalo ketverto metu taip pat atliko fantastišką darbą. Tariame didelį ačiū fizinio pasirengimo treneriams, psichologui, kineziterapeutei, rėmėjams ir visiems, kurie yra pridėję ranką prie šios komandos. Jūs esate mūsų dalis ir labai ačiū jums už tai.“

„Vaikinams pirmiausia sakiau, kad pirmiausia pasimėgautų akimirka ir pasidžiaugtų tuo, ką pavyko pasiekti. Tai yra tik kelio pradžia ir SKM treneris Algirdas Milonas yra taikliai pasakęs, kad čempionų titulas ginti yra žymiau sunkiau negu juos iškovoti. Turime nusiteikti, kad kitą sezoną būsime po padidinamuoju stiklu ir būsime visų taikinys, kurie norės apžaisti čempionus. Tai mus turi įkvėpti dirbti dar sunkiau“, – užbaigė čempionų treneris.

Čempionais „SKM-I #TRVLTM” gretose tapo: Jegoras Milovanovas, Ignas Razdaigora, Lukas Šatas, Tauras Vaštakas, Matas Kučinskas, Adomas Pocius, Erikas Sirgedas, Dovydas Buika, Joris Janulevičius, Matas Jauniškis, Edvinas Slabaševičius, Matas Deniušas, Karolis Eigminas, Motiejus Stryla, Lukas Nikolajevas.

Vyr. treneris – Tomas Urbelionis, trenerio asistenas – Tomas Purlys.

rsz dsc07279

2015 m. „Pirmajame iššūkyje“ triumfavo ir „SKM-I Warranty Expert“. Mindaugo Noreikos auklėtiniai artėjantį savaitgalį Klaipėdoje rungsis U16 finalo ketverte.

Praėjusį savaitgalį aukso medalius SKM gretose iškovojo ir „SKM-I EMSI Gorilos“. Algirdo Milono auklėtiniai triumfavo U15 čempionate.

Artėjantį savaitgalį Vilniuje vyks ir U13 finalo ketvertas, kuriam rungsis net dvi mokyklos komandos – „SKM-I Tigrai“ (treneris Arvydas Menkevičius) ir „SKM-II GEALAN“ (treneris T. Purlys).  

 rsz dsc06698

Naujienų sąrašas