SKM II „Capital Liūtai“ pralaimėjimu pradėjo ketvirtfinalį

2017 05 04 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

SKM II „Capital Liūtai“ pradėjo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) ketvirtfinalio seriją. Pirmosiose rungtynėse išvykoje jie 53:75 (16:26, 12:7, 15:27, 10:15) nusileido Kauno Tornado KM I „Envija“ komandai.

Baigiantis antrajam kėliniui vilniečiai sumažino skirtumą iki 5 taškų (28:33), tačiau varžovai po pertraukos laimėjo atkarpą 14:4 ir pabėgo į priekį.

Roko Kasparavičiaus auklėtiniams po 11 taškų pelnė Paulius Matulionis ir Nojus Krulikauskas. 10 taškų vilniečiams pelnė Eimantas Liškauskas.

Svečiams sunkiai sekėsi stabdyti varžovų lyderį Paulių Murauską. Jis pelnė 43 taškus ir atkovojo 26 kamuolius.

SKM ekipa pralaimėjo kovą dėl kamuolių (31-54), tačiau mažiau klydo (18-22).

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje gegužės 7 dieną, 11:00 val. Jei prireiks trečiųjų rungtynių, jos gegužės 9 dieną įvyks Kaune.