SKM II-„Mes rūšiuojam“ ir ŠMKA I-„Teknos“ serijoje - lygybė

2017 04 30 SKM

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Malonią staigmeną MKL U-14 A diviziono ketvirtfinalyje pateikė SKM II-„Mes rūšiuojam“ komanda. Aštuntą vietą reguliariajame sezone užėmę Algirdo Budėno auklėtiniai išlygino ketvirtfinalio rezultatą serijoje su čempionato lyderiais ŠMKA I-„Teknos“ – 1:1.

Šeštadienį Vilniaus derbį 64:49 laimėjo „marčiulioniukai“, o sekmadienį Algirdo Budėno auklėtiniai atsirevanšavorezultatu 70:68.

SKM komanda jau rungtynių pradžioje pasiuntė varžovus į nokdauną. Po pirmojo ketvirčio šeimininkai atitrūko 23:11. Tiesa, antrajame ketvirtyje ŠMKA komanda atsakė tuo pačiu ir rezultatą išlygino – 36:36.

Trečiajame kėlinyje į priekį pabėgti nepavyko nei vienai  komandai, tačiau lemiamoje rungtynių atkarpoje SKM II-„Mesrūšiuojam“ spurtavo 17:3 ir atsiplėšė 70:58. Kai atrodė, kad pergalė jau Algirdo Budėno kariaunos kišenėje, marčiulioniukai per 4 paskutines minutes įmetė 10 taškų, o varžovams neleido pelnyti nei vieno. Nervų kare paskutinėmis sekundėmis taškais pasižymėti nepavyko nei vienai komandai, tad pergalę 70:68 iškovojo SKM vaikinai.

„Vakar buvome išsigandę, bijojome mesti į krepšį. O  šiandien susikaupėme. Vyrukai nenorėjo užbaigto sezono. Prieš rungtynes paprašiau visų atsipalaiduoti, žaisti savo krepšinį ir mums pavyko. Noriu pagirti komandą už darbą gynyboje. Nugalėjome gerą komandą,“- po rungtynių kalbėjo A. Budėnas.

Nugualėtojų komandoje dviženklį taškų skaičių surinko trys žaidėjai: Henrikas Žukovski pelnė 17, Edmundas Doviltis – 15, Augustinas Kiudulas – 14 taškų.

ŠMKA komandoje nesulaikomai rungtyniavo 30 taškų įmetęs Emilis Butkus. 11 taškų surinko Povilas Čereška.

Trečiąsias serijos rungtynes komandos žais antradienį ŠMKA salėje.