SKM IV-EMSI lemiamas rungtynes pralaimėjo į finalo ketvertą prasimušusiems marijampoliečiams

2017 03 21 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Per mažą žingsnelį, per pėdą (!) nuo MKL U-14 B diviziono finalo ketverto buvę SKM IV-EMSI krepšininkai rungtynėse su Marijampolės ŽSM-„Alvarsas“ po trijų kėlinių priekyje buvo 7 taškais, tačiau lemiamame ketvirtyje neatlaikė varžovų atakų bangos, pralaimėjo rungtynes ir nepateko į čempionato finalus.

Rungtynes užtikrintai pradėję Algirdo Milono auklėtiniai du kėlinius diktavo sąlygas ir prieš metais vyresnius varžovus turėjo susikrovė 16 taškų persvarą – 37:21. Tačiau antroje rungtynių pusėje fiziškai stipresni svečiai rungtynių eigą apvertė aukštyn kojomis ir išplėšė pergalę. Šį marijampoliečiams užtikrino vietą tarp keturių stipriausių čempionato komandų.

„Esu nusivylęs tuo, kaip sužaidėme antrąją rungtynių pusę. Išleidome ne tik iniciatyvą, bet ir taip svarbią pergalę. Gaila, nes visas sezonas su metais vyresnėmis komandomis buvo išties sėkmingas. Deja, paskutinės rungtynės gavosi kaip deguto šaukštas į medaus statinę.

Dabar lieka pasirodymas U13 čempionate. Tikiuosi, kad žaidėjai padarys atitinkamas išvadas ir pasimokys iš savo klaidų, bei parodys tikrąją savo vertę,“- rungtynes komentavo SKM komandos treneris A. Milonas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė atitinkamai 12 ir 10 ir  taškų pelnę E. Žilinskas ir R. Zailskas.

SKM IV-EMSI komandai 17 taškų pelnė M. Klimantavičius, 13 įmetė K. Vigraitis.

Priminsime, jog pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes SKM komanda laimėjo 60:50, o antrose Marijampolėje nusileido 59:60.