Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM komandos baigė pasirodymus MKL U14 B divizione (A. Milono komentaras)

2018 03 03 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos baigė savo pasirodymą 2017–2018 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U14 B divizione.

Nors solidūs pasirodymai reguliariajame sezone trims SKM ekipoms žadėjo ilgą kelią atkrintamosiose varžybose, joms aštuntfinalio barjeras buvo per aukštas.

Antano Gliožerio treniruojami Lazdynų „Grizliai“  pirmajame čempionato etape iškovojo 14 pergalių ir patyrė vos du pralaimėjimus, tačiau atkrintamųjų varžybų metu grizlius išguldė traumos ir  ligos. Aštuntfinalyje SKM ekipa 43:69 ir 61:80 pripažino Panevėžio krepšininkų pranašumą.

Nesėkmė ištiko ir puikiai reguliariajame sezone žaidusią Algirdo Milono treniruojamą ekipą. Pirmajame etape per 18 mačų iškovojo 15 pergalių, tačiau jau aštuntfinalyje 51:70 ir 59:82 pralaimėjo bendraamžiams iš Kėdainių sporto centro „Nevėžis“.

Su metais vyresniais varžovais besigrūmę SKM „Drakonai“ (treneris Karolis Čyžius) pirmajame etape per 18 rungtynių pasiekė 13 pergalių, o atkrintamosiose varžybose dukart 64:68 ir 54:61 pralaimėjo Ukmergės atstovams.   

 „Esame šiek tiek nusivylę. Žinoma, buvo daug ligų ir traumų, tačiau iš kai kurių žaidėjų tikėjomės daugiau. Turėjome kelis krepšininkus iš pirmosios EMSI komandos, iš kurių nesulaukėme svaresnio indėlio B divizione. Turbūt pritrūko ir charakterio ir ateityje reikės gerai pagalvoti, kokius tikslus mes keliame. Tuo metu 3 „Grizlių“ startinio penketo žaidėjus išguldė gripas. Labai apmaudu, kad tos ligos užklupo prasidėjus svarbiausiai sezono daliai. „Drakonai“ sukovojo pagal galimybes ir pralaimėjo Ukmergei tik po įtemptos kovos. Nereikia pamiršti, kad jie buvo metais jaunesni nei varžovai ir pagrindinis jų fokusas yra MKL U13 A divizionas, tačiau dalyvavimas metais vyresnių čempionate komandoms suteikia daugiau praktikos ir užgrūdina jaunuolius ateities kovoms“, – mintimis dalijosi SKM sporto vadovas A. Milonas.

Vis tik strategas teigia, kad šį sezoną U14 čempionate dalyvavusios SKM ekipos atliko pažangą: „Lyginant su praėjusiu sezonu, kažkokia pažanga yra, kai kurie vaikinai tapo įdomesni, labiau atsiskleidė. Prošvaisčių yra, tačiau trečiosios ir ketvirtosios komandos yra daugiau orientuotos ne į meistriškumą, o į vaikų užimtumą.

Pirmajame MKL B U14 čempionato etape SKM garbę gynė dar dvi metais už varžovus jaunesnės Vytauto Zapalskio (7/11) ir Donato Sabaliausko (0/18) vadovaujamos ekipos.

 

Naujienų sąrašas