Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM-LIVE“ laidoje – D. Ramonas ir H. Pivorius (vaizdo įrašas)

2018 10 15 Kamilė Vinnikaitė/SKM.LT
Sostinės krepšininkai D. Ramonas (kairėje) ir H. Pivorius (dešinėje) apsilankė „SKM-LIVE“ laidoje
Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) žengė dar vieną svarbų žingsnį — įgyvendino LIVE transliacijų idėją. Nuo šiol internetu bus galima gyvai stebėti ne tik savaitės rungtynes, bet ir susipažinti su įdomiausiais mokyklos auklėtiniais „SKM-LIVE“ laidoje.

Pirmieji svečiuose apsilankė „SKM I-Electrolux“ ir Molėtų „Ežerūno“ spalvas šį sezoną ginantys jaunieji krepšininkai Dominykas Ramonas bei Hubertas Pivorius

Šį mėnesį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) debiutavusiems SKM auklėtiniams kontroliniame turnyre teko išbandyti jėgas ir su garsiųjų Ballų šeimos atstovais

„Iš tikrųjų, Ballų šeima labai nenustebino, išskyrus savo milžinišku žaidimo tempu. Gintis buvo sunku, kadangi mes, europiečiai, prie to nepripratę. Puolime vargo nebuvo, nes gintis jie tikrai nemėgsta. Buvo smagu pabūti tokiame šou ir įgauti kitokios patirties“, — savo įžvalgomis ir patirtimi dalinosi D. Ramonas.

„Buvo smagu sudalyvauti tose rungtynėse, kadangi tai buvo lyg koks mini šou. LaMelo metimo technika keistoka, tačiau jei paliksi jį laisvą, yra didelė galimybė, jog jis pataikys. Savo metimą visada tobulinu, stengiuosi mėtyti papildomai, tačiau stengiuosi ir kitų aspektų nepamiršti, nes metimas niekada nedings. Mūsų „SKM-I Electrolux“ komanda tikrai pasižymi neblogu pataikymu, bet kartais būna visko, kad nepasiseka ir panašiai“, – atviravo taikliausias Europos jaunučių čempionato (iki 16 metų) snaiperis  H. Pivorius.

Iš karto po rungtynių į SKM biurą atvykę krepšininkai pasidalino mintimis apie prabėgusią darbingą vasarą, įtemptą treniruočių grafiką bei papasakojo, kuo jiems yra ypatingas darbas su treneriu Tomu Purliu.

H. Pivorius laidoje atskleidė, kad ateityje žada rinktis ekonomikos studijas, o jo komandos draugas D. Ramonas papasakojo apie ypatingus savo ritualus prieš rungtynes.

Ką pasirinktų krepšininkai — 10 minučių Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) ar 2 minutes NKL? Kas, pasak pašnekovų, šį sezoną taps Eurolygos čempionais bei kokius išbandymus jiems teko patirti būnant naujokų kailyje — visus atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite pirmojoje „SKM-LIVE“ laidoje. 

Laidos vedėja – Kamilė Vinnikaitė. 

43704640 10156925483156155 6291629881750978560 n

Naujienų sąrašas